Favirate Combinații de medicamente?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Care sunt combinațiile tale preferate de medicamente?
A mea este o prostie, dar amfetamine și nicotină. Îmi dau o senzație de căldură și îmi fac treaba
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Cred că, chiar dacă aleg să nu o spună, mulți dintre noi (eu) adoră sinergismul dintre cocaină și alcool. Din păcate, este într-adevăr groaznic pentru organele tale. Unii știu și alții nu, dar atunci când amesteci cocaină și etanol, ficatul tău face un truc și sintetizează un nou drog din acesta. Cocaetilenă. Când eram un tânăr psihonautic, obișnuiam să mă laud că nu știu ce este dependența, dar când voi găsi drogul care mă va face deștept, arătos și popular, voi avea mari probleme. L-am găsit. Sau cel puțin am găsit acel sentiment.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Cocaetilenă? Asta nu este real, nu-i așa? Am început cu Coca-Cola și am terminat cu alcool de multe ori
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Cocaina și alcoolul se combină practic în cocaetilină, care are un efect extrem de diferit.

Când mi se pune această întrebare, întotdeauna apar în primul rând cocaina intravenoasă, heroina și ketamina. Opioidele au fost întotdeauna minunate împreună cu cocaina.

Mai recent, doar amfetamine și o cantitate mică de benzos. Ciuperci sau acid cu MDMA. Am fumat odată frunze simple de Salvia pe o doză foarte mică de ciuperci și am avut o experiență uimitoare asemănătoare cu DMT.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Cofeină și apă. Sunt droguri pentru mine și vor fi întotdeauna!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Sigur că cofeina este probabil drogul meu preferat, dar apa haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Pot bea litri întregi din această băutură, pentru mine este un drog, chiar dacă, în realitate, nimeni nu o vede așa.
 
Top