Eutylone

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Aș dori să întreb dacă marele chimist de aici îmi poate spune din ce substanțe chimice este făcută Eutylone și pașii specifici de sinteză, deoarece vreau să învăț Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
3,4-metilendioxi-butirofenona dizolvată în diclormetan la brom dă 3′,4′-metilendioxi-2-bromobutirofenonă. Acest produs a fost apoi dizolvat în diclormetan și adăugat la o soluție apoasă de etilamină. S-a adăugat apoi HCl. Stratul apos a fost îndepărtat și alcalinizat cu bicarbonat de sodiu. Pentru extracția aminei s-a utilizat eter. Pentru a obține eutylone, s-a adăugat o picătură de eter și o soluție de HCl.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua cel mai respectat chimist, în conformitate cu protocolul dvs. 3′,4′-metilendioxi-2-bromobutirofenonă Nu am putut să o găsesc cu exactitate CAS Îmi puteți spune și să-mi spuneți etapele detaliate de sinteză Utilizarea materiei prime Conținutul soluției apoase de etilamină Controlul temperaturii de sinteză Controlul timpului Voi urma protocolul dvs. pentru sinteză și voi posta aici Vă mulțumesc foarte mult Sunteți o persoană foarte respectabilă
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
De ce ați ales această substanță pentru sinteză? Proprietățile psihoactive sunt mult mai rele decât cele ale metilonei, iar precursorul principal va costa mult mai mult.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dragă chimist, sunt onorat că îmi puteți răspunde, vreau să învăț Xi Eutylone deoarece această substanță poate evita temporar riscurile legale în zona mea și este mai populară, așa că vă rog să-mi spuneți etapele detaliate ale sintezei și CAS a precursorului, voi aștepta răspunsul dvs. și răspunsul dvs. detaliat îmi va fi de mare ajutor
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dragă chimist, sunt onorat că îmi puteți răspunde, vreau să învăț Xi Eutylone deoarece această substanță poate evita temporar riscurile legale în zona mea și este mai populară, așa că vă rog să-mi spuneți etapele detaliate ale sintezei și CAS a precursorului, voi aștepta răspunsul dvs. și răspunsul dvs. detaliat îmi va fi de mare ajutor
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am nevoie de un furnizor legit de eutylone poate cineva să mă îndrume în direcția cea bună?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunteți încă în căutarea unui furnizor de Eutylone?
 
Top