Tartrat de ergotamină din cultura de claviceps?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Credeți-mă, nu sunt genul acela de om, dar ați putea să oferiți cel puțin un pic de detalii cu privire la cercetările pe care le-ați făcut despre acest lucru sau concluziile actuale ale dvs. și, poate cel mai important, ce ați încercat deja, cum a funcționat, ce a dat-o în bară și ce a funcționat știți. Sunt cu toții pentru a ajuta reciproc, dar încercați să faceți partea ta prea frate.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Aceasta ar trebui să aibă tot ce vă trebuie -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Simt că nu sunteți conștienți de pericolele potențiale (a fost intoxicat aproape de moarte și a mers la E.R.) Sunt altfel biochimist competent, dar acest lucru doesnen't înseamnă că nu fac greșeli. Doar aveți grijă!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Te înțeleg. Am avut și eu câteva accidente. Ai putea să ne împărtășești ce greșeală ai făcut în timpul manipulării, astfel încât să putem învăța cu toții din greșeala ta?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Am folosit ceva contaminat și lăsat la soare în scopuri alimentare... Intelectul nu exclude întotdeauna prostia (nu m-am gândit niciodată că procesele autofotooxidative ar putea transforma urme de bromocriptină în urme de otravă suficient de toxică... de fapt am ajuns la urgențe de la supraadministrarea a ceea ce credeam că este antidotul, un antagonist D2 puternic).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit. Lucruri de genul acesta par să se întâmple aproape întotdeauna din cauza a ceva minor care poate fi ușor trecut cu vederea. Eu personal am fost otrăvit accidental în câteva ocazii. Din fericire, nu a trebuit să merg niciodată la urgențe. Întotdeauna mă înfior când mă gândesc că trebuie să explic că am intrat în contact cu ceva suficient de periculos pentru ca utilizarea sa să fie evitată în industrie.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
O idee groaznică. Acidul este mai ieftin decât a fost vreodată, punct.
 
Top