Question Ați putea să mă sfătuiți/ajutați cu laboratorul meu de MDMA

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, colegi membri ai BB,

Caut ajutor de la persoanele care au studii în laboratoarele mdma, deoarece aș dori să învăț procesul de fabricare a cristalelor mdma.

Nu mă deranjează să folosesc micro-sinteze pentru început, dacă asta mi se recomandă, dar aș dori să ajung să produc 10 kg pe lună.

În prezent, citesc toate informațiile pe care le pot găsi și încerc să-mi alcătuiesc lista cu echipamentul de laborator necesar, astfel încât să pot începe.

Pe lista mea am în prezent:
1x trusă de laborator de chimie VEVOR de 32 de piese.
1x 3 gât RBF cu 3 dopuri.
1x pâlnie de separare.
1x placă fierbinte cu agitator magnetic.

Poate cineva să mă sfătuiască cu privire la orice alt echipament de laborator de care am nevoie pentru primul meu synth.

De asemenea, atunci când laboratorul este în funcțiune, trebuie să atașez un filtru de carbon la ventilatorul meu de ieșire / evacuare, cum ar fi un filtru care este utilizat în producția de canabis? Sau acest lucru nu este necesar?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Sunt multe lucruri la care trebuie să vă gândiți. Dacă o produceți din scoarță de sassafras, este nevoie de mult mai mult efort decât dacă puteți obține MDP-2-P. În acest caz, aceleași căi de obținere a metamfetaminei din p2p permit obținerea MDP-2-P. Cu siguranță veți avea nevoie de niște hârtii ph, iar o pâlnie Buchner este foarte utilă. Veți avea nevoie de o sursă de vid și nu vă zgârciți la placa de încălzire. Nimic mai puțin de 150 de dolari nou nu merită. Există pe ebay unele folosite mai ieftine, dar cele între 50 și 120 de dolari de cele mai multe ori nici măcar nu vor fierbe apa
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc Osmosis Vanderwaal, voi încerca să găsesc sursa MDP-2-P.

Nu știam că scoarța de sassafras poate fi utilizată, îmi place să lucrez cu plante și copaci, dar voi încerca să găsesc MDP-2-P pentru a-mi ușura munca.

Îmi puteți recomanda o cantitate de MDP-2-P pe care ar trebui să încerc să o achiziționez (pentru a-mi permite să mă familiarizez cu procesul)?

Vă mulțumesc pentru asistență, dacă aveți nevoie de orice sfat cu privire la producția de canabis, nu ezitați să-mi trimiteți un mesaj, pentru că am cunoștințe în domeniu, mulțumesc din nou
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Wow, pare interesant. Mă voi apuca imediat de treabă, noroc
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Unele forme protejate de PMK, cum ar fi glicidații sau bromoaril și oxidul de propilenă, se pot dovedi mai potrivite pentru un plan mare, resursele naturale nu sunt fiabile.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vă mulțumesc HerrHaber, apreciez contribuția dumneavoastră.

Mi-ar plăcea să folosesc o resursă naturală și cu siguranță este ceva ce aș încerca.

Dar, de asemenea, am nevoie de ingrediente fiabile și consistente pe care sper să le pot achiziționa cu ușurință. Acestea fiind spuse, ați avea, de asemenea, o recomandare specifică, fără resurse naturale, pe care să o folosesc, vă rog? Laboratorul va avea sediul în Marea Britanie,

Vă rog să-mi trimiteți un mesaj oricând dacă aveți nevoie de informații privind producția de canabis, aș fi bucuros să vă ajut
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Uimitor, mulțumesc pentru că m-ați pus pe Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Există această nouă metodă aprobată de FDA care începe cu 1-bromobenzo-3,4-dioxol, apoi oxid de propilenă, iar alcoolul rezultat poate fi ușor oxidat la pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc HerrHaber, sună interesant, voi citi niște informații despre asta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Tigăi de plăcintă din sticlă, la mâna a doua. Luați tot ce au dacă costă 2lbs/pc. Vasele de evaporare sunt scumpe, acestea sunt ieftine. Sau vasele pentru casarole ale mamei tale
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc, apreciez orice sugestie și orice biți de ajutor cu direcția
 
Top