Conversia glicidatului bmk 20320-59-6 în ulei are nevoie de ajutor băieți pas cu pas, dacă este posibil, vă rog

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Am nevoie de ajutor și de instrucțiuni pas cu pas pentru a converti pulberea de glicidat bmk 20320-59-6 în ulei orice informație apreciată, mulțumesc
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc Patton pentru răspuns orice informații despre modul de conversie de la forma de pulbere la ulei ar fi foarte apreciat 👍
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Bună ziua doar pentru a actualiza numărul cas pe pulberea bmk a fost greșit corect cas 5449-12-7 pulbere bmk orice informații sau instrucțiuni pentru conversia la ulei foarte apreciat
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bmk 5445-12-7 1kg
H2O 0,5 L
Acid fosforic 85% 1,2 L


1.
Pulberea se dizolvă în agitare cu H2O fierbinte 0,5 L

2.
Se adaugă acid fosforic 1,2L și se refluxează timp de 3-4h la 120c

După reflux, se lasă să se răcească timp de 1 oră, apoi se colectează stratul prea.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
5449-12-7*
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc sweswe
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc, voi căuta
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Bună băieți, doar pentru a vă oferi o actualizare după ce am urmat toate sfaturile dvs. am reușit acum să produc un ulei bmk foarte întunecat Trebuie să convertesc acest lucru din p2p în pn2p astfel încât să pot face sulfat de anfetamină
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Nu credeți pe toată lumea, deoarece este într-adevăr nebun, cantitatea de informații greșite pentru acest cas 5445-12-7

trebuie să fotografiați ceea ce faceți.

informațiile din celălalt subiect sunt mult mai bune .

De asemenea, aștept un înger acolo.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc, toate sfaturile sunt binevenite, aștept doar unele echipamente pe care le-am comandat și chems pentru a converti apoi voi face reacția leuchart și distilarea
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Cred că în situația dvs. ar fi util să deschideți și o discuție privată.

De fapt, experții de aici de pe forum oferă consultanță privată în chat-uri private.

Acest lucru mi-a fost de mare ajutor în planificarea laboratorului pe care îl voi înființa și, de asemenea, în cadrul sintezei pe care o voi începe în curând
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc frate, cred că ar putea fi defo calea de urmat Fac un video Lil de mine face unele sulfat când am terminat ar dori să pună în sus, dacă este posibil ce crezi?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc frate, cred că ar putea fi defo calea de urmat Fac un video Lil de mine face unele sulfat când am terminat ar dori să pună în sus, dacă este posibil ce crezi?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Sunteți foarte binevenit!

Da, omule, mi-ar plăcea să o văd :) Mi-ar plăcea dacă ai posta-o și în grupul nostru!

Mă voi asigura că voi actualiza grupul cu poze și videoclipuri cât de mult pot în 2-3 săptămâni de acum încolo, când voi fi gata să-mi încep aventura
 
Top