• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Cocaine Furnizor de cocaină

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Bună, caut cocaină pură din Spania către Europa. Scrie-mi dm!
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Știu că cei mai mulți dintre acești tipi sunt din nl
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Dead drops sunt disponibile nu Ones goin to post kgs
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Nu înțeleg răspunsul dumneavoastră. Nu caut kilograme, ci doar câteva sute de grame.
Am avut eșantioane de cocaină din Spania și Olanda și, în general, cocaina din Spania era mai pură decât cea din Spania.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
90% îl obțineți de la furnizorul principal cunoașteți câinii mari din distribuția către Europa
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Thx frate el cumpara original columbian de la mine. Problema din această afacere este cocsul din America de Sud în Europa este fiecare lot deffirent. Oamenii trebuie să înțeleagă că nu este țara pe care o cumperi. Atât lotul, deoarece toate cocaina provin din America de Sud..
 

merlene

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Despre cine vorbim? Eu însumi am făcut o tonă de postări. Am fost treaz încă de joi dimineață. Cam o dată la 6 săptămâni primesc niște meth bun. Vine de la aceiași oameni ca întotdeauna, dar o recunosc atunci când o văd, este mai opacă decât orice altceva, dar se topește și se crapă înapoi, iar temperaturile de topire sunt toate la fel. De ce fac un indicator de chiralitate
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Don't you sleep Much mate 😵💫 straight up D-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Eu nu dorm. Nu am nevoie de mult somn. Chimia creierului meu nu este convențională. La 60 de ore pot să echilibrez reacții, să fac geometrie, să port o conversație. Sunt destul de sigur că nu sunt un om în sensul tradițional al cuvântului.
 

Toncehac

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
De unde o să expediezi? Am cumpărat o uncie de cocaină luna trecută și am stat aici în simularea mea și am gătit și fumat fiecare bucățică în 6 zile. Am spălat-o, am uscat-o, am extras-o A/B, am fost ca Scrooge McDuck, dar înotând în cocaină în loc de golf. Inutil să spun că sunt un pic fan. Nu am nicio problemă să plătesc pentru calitate. Timp de 2 ani Idrove un drum lung și a plătit $ 700/7g și a fost mulțumit ca pumnul chiar pentru a obține rahat atât de bun. Era bună, blândă, 80%, probabil formulă pentru bebeluși, mai mult lapte praf, ușoară la nas, dar avea un impact în sinusurile tale care te făcea să-ți dai capul pe spate și să spui "Uau!" Cea mai bună cocaină care cred că poate fi obținută în mod rezonabil dintr-o sursă biologică valorează 150 de dolari toată ziua pentru nasul meu
 
Top