Cel mai ieftin / cel mai profitabil Cathinone bun? (la scară mică)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
În zona mea, obținem metamfetamină bună la un preț destul de mic, dar, în ultima vreme, calitatea locală scade, iar marii consumatori nu sunt mulțumiți. Am învățat toată chimia necesară și r3alizat acest lucru este un lucru ușor de profitat, chiar dacă este doar o zonă mică, cum ar fi câteva parcuri Hotspot pentru tweakers.
Deci, poate cineva să mă ajute să-mi dau seama care este cel mai ieftin cathinone pentru a sintetiza la o scară mică până la medie? Rețineți că sunt în SUA și, evident, aș prefera substanțe chimice neprogramate.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC este tot ce vă trebuie. În prezent, niciun text legal nu merită deranjul
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nu m-am referit la substanțe chimice programate, cum ar fi rcs, greșeala mea. Mă refer la precursori neprogramați. De asemenea, idk dacă 4mmc ar lucra aici.. Adică toată lumea este dependentă de ac și pipă, inclusiv eu, așa că dacă nu pot fuma nici eu, cred că ar fi doar inutil.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Oricum, 4-MMC atunci când este trântit. Este chiar mai euforic și mai adictiv decât orice altceva.
Dacă clienții dvs. sunt în căutarea unei senzații tari de tip stimulent, aceasta este.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Și cât durează exact slamming-ul? Nu cred că ați văzut vreodată consumatori înrăiți de metadonă. Oamenii de aici se droghează de câteva ori pe zi, dar se așteaptă să poată fuma între timp pentru a continua să se drogheze.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Nu, piroanele sunt cel mai euforic lucru care există. Punctul de "dependență" este discutabil, deoarece au destul de multe efecte secundare.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ei bine,
Oamenii care se droghează cu Meth și fumează toată ziua nu caută un Cath de scurtă durată...
Ar trebui să te uiți la MDPV, A-PVP și alte chimicale similare, poate.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Credeam că MDPV și alte substanțe similare sunt caths sau mă înșel? De asemenea, nu știu dacă sunt suficient de profitabile pentru a le vinde... nici măcar nu știu pentru ce sumă să le vând oricum. Știu că e mult mai departe dacă asta e jocul, dar e totuși o parte importantă.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Omule, dacă ai de gând să furi, pyros sunt cel mai bun pariu, compulsiv ca naiba, destul de rar, astfel încât prețurile sunt destul de mult ceea ce funcționează pentru tine. Șmecheria însă este să creezi o cerere, ceea ce nu e ușor când toată lumea vrea gheață și tu oferi ceva care miroase a spermă când e fumat. Dar treci peste asta și vei vedea aceiași clienți de mai multe ori pe zi
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
De unde naiba aveți voi piroane care miros a spermă?
Asta e ridicol, nu miros deloc. Niciunul dintre ei.
Câteodată miros urât când sunt arse, dar este vorba de substanța toxică nedorită rămasă în urma sintezei. Pyros în sine nici măcar nu miros când sunt arse.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php are un gust și un miros mult mai bun, dar este absolut biletul de 100 de ori mai bun decât cea mai bună metamfetamină pe care am avut-o vreodată Pot obține fiecare ingredient peste noapte și pe piața internă (SUA, de asemenea), piața poate fi greu de construit, dar chiar și cel mai dur cap de Crack va vinde pantofii mamei sale după un gust, se vinde singur, trebuie doar să le dai un gust pentru că nu o vei obține în altă parte, tu stabilești prețul, oferta și cererea
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedronă sau 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Depinde de ceea ce doriți:
1. O scurtă grabă euforică plăcută și cu greu efect secundar: Alpha-PiHP
2. O grabă stimulantă târzie și mai multe efecte secundare: Alpha-PHP
3. O senzație de euforie puternică, nemaiîntâlnită până acum în univers și efecte secundare oribile, cum ar fi dureri de spate ore în șir: Alpha-PVP

Semnificație notabilă: Nu am luat niciodată MDPV, dar se spune că este cel mai greu drog care a existat vreodată. Atât de bine. A-PCYP are și un rush bun, dar apoi mai târziu un high foarte ciudat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Dacă încercați să completați cu stimularea metamfetaminei, poate ar trebui să vă uitați la linia de produse chimice metil aminorex sau pirovelarofenone. a-pvp suflă metamfetamina din apă pe stimulare. Te face să mănânci fața unui tip
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Este adevărat. Un adevăr trist și chiar mai rău:
Flakka (Alpha-pvp) te face să mănânci fețele unui cuplu.
Krokodil (Desomorfină) te face să devii un crocodil bolnav cu carnea verde și murdară.
Dacă le iei mult pe amândouă, ești rus.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Te face să mănânci fața cuiva? Ultima dată când am încercat-o, în urmă cu aproximativ 2 ani, nu am vrut să mănânc nici măcar mâncare. Cunoașteți drogul numit etanol? Îi face pe oamenii normali să își ucidă prietenii, iar după aceea nici măcar nu știu de ce au făcut-o! Un drog nebun, omule. Mă bucur că nu am omorât pe nimeni. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Au existat unele confuzii cu privire la două substanțe chimice diferite ale căror nume sunt practic identice. Se pare că mesajele au fost șterse, dar eu încă vreau să vorbesc despre asta. Acest
5GFySolkuw
este CAS# 33809-96-0. 4-Metil-1-fenilpentan-1-onă
2-bromo-4-metilpentanofenonă. Poate fi un precursor al a-pvp.
Apoi există
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bromo-4-metilproprifenonă. Precursor al 4-mmc.
Este ușor de înțeles cum o persoană ar putea înțelege greșit despre ce substanță chimică este vorba
1. Bromo-valerofenonă
2. 2-bromo-4- metilpropriofenonă
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 se presupune că este un precursor pentru alfa-pihp.
Din punct de vedere structural, este analogul binecunoscutului și ușor accesibil CAS 49851-31-2 ca precursor pentru alfa-pvp.
Dar nimeni nu a confirmat încă acest lucru și, deoarece CAS 33809-96-0 este imposibil de obținut, sinteza reală poate fi diferită. Ar fi foarte interesant de știut cum.
Poate experții în chimie ne pot ajuta?
Vă mulțumim pentru detaliere.
Aveți dreptate, desigur, cu privire la confuzia cauzată de denumirile practic identice. Nu știam despre modul întunecat :)

Dar: De ce au fost șterse postările?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Cineva (cel care a postat primul cas#) părea destul de supărat că am spus că nu pare a fi un # valid. Am obținut 0 rezultate pentru acesta într-o căutare, ceea ce am considerat în mod eronat că înseamnă că nu există. Nu există în SUA, dar a făcut legătura cu unele companii chimice chineze care îl produc. Dacă îmi amintesc bine, este o hexanofenonă, deci are un lanț lateral lung, cu 6 atomi de carbon. S-a demonstrat temeinic că SAR/QSAR pentru feniletilamine prezintă vârfuri de activitate la 3-4 atomi de carbon pe lanțul lateral, deci ar trebui să piardă mai mulți. Nu sunt chimist, dar mă joc de-a chimistul în bucătăria mea și știu cum să elimin câte un carbon și cum să le elimin pe toate odată. Probabil că există o modalitate de a elimina exact 3, de fapt nu am căutat. Am aproximativ 3,5 grame de niște pastile aici care sunt [ la naiba, am uitat, dar este un fenil] benzoat cu un lanț lateral de 26 de carbon cu care aș vrea să fac ceva dacă cineva știe cum. Edit; duh, este benzonotat, un medicament pentru tuse
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top