Cumpărați produse chimice de cercetare, cum ar fi triptamina, disso, din china-longflourishpharm

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Eșantioane GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE



La Longflourishpharm, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin demararea lansării companiei noastre prin oferirea unor mostre gratuite din produsele noastre.



Noi nu suntem o afacere obișnuită de cumpărare și vânzare. Prețurile noastre sunt accesibile și egale cu prețurile medii de pe piața produselor chimice de cercetare. Fiind dedicați confortului și satisfacției clienților, încercăm întotdeauna să îndeplinim și să depășim așteptările clienților, oferim noilor noștri clienți un serviciu clienți dincolo de imaginație......

Atâta timp cât sunteți membri ai acestui forum, vă rugăm să nu ezitați să solicitați mostre(10 clienți selectați din UE sau SUA)



CUM MĂ POT ÎNSCRIE ÎN CONCURS?


(Trebuie să citiți următoarele pentru a putea primi mostre gratuite)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a beneficia de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum, în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră.

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi mostre! Pur și simplu comentați mai jos pe acest fir precizând ce produse doriți să eșantionați (vi se permit una sau două mostre din produsele noastre) .u ne puteți trimite un mesaj după comentariul dvs. pentru mostre, vom răspunde în consecință!


Disponibil în prezent pentru cumpărare:


4-AcO-DET.fumarat

tilmetamine.crystal



MENIU:

4-aco-det.fumarat:

link pentru a cumpăra:
https://bbgate.com/showcase/buy-4-aco-det-fumarate-from-china.1651/



TILMETAMINE.CRYSTAL:
link pentru a cumpăra:
https://bbgate.com/showcase/tiletamine-crystal-available-from-longflourishpharm-legal-worldwide.1653/
 
Last edited:

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
răspuns!sir
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
cumpărare:

4-AcO-DET


mmmmm...gustos
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
și despre

2 cb

mmda - 2

5 meo p*****
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Îmi pare rău, domnule, nu avem astfel de chimii:))
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
v-am trimis un pm
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
cum rămâne cu livrarea
Europa de Est
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
pm-mi adresa dvs. de expediere pls
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Pentru mesaje instant, vă rog să mă contactați direct prin:

Telegram: @fredchen999

Semnal: @fredchen999.71

Threema ID: 6RJFJ228

Session ID:05d2b69b8cf9c167badac5bed32bcf8846b4d629b2cedc40dc979aaf9ab8365c4d
 
Top