Question Glicidat BMK în Europa

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Bună ziua este BMK Glycidate legal în Uniunea Europeană și poate cineva să împărtășească un traseu pentru conversia la P2P. Mulțumesc.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Există un subiect dedicat acestui aspect în secțiunea amfetamine.

Contrar metodei postate, am găsit dizolvarea pulberii dvs. în apă fierbinte clocotită până când nu mai există solide și apoi adăugarea de acid sulfuric conc. cât de repede pot (cu atenție, într-un vas suficient de mare), evitând în același timp stropirea excesivă. continui să adaug până când nu mai crește stratul organic, care va pluti la suprafață instantaneu.Se agită puțin și se lasă să se decanteze, se extrage cu orice substanță nepolară existentă la îndemână și se separă în pâlnie separată. stratul de apă rămas se extrage din nou cu solvent, fracțiunile se adună, se spală cu apă și saramură de câteva ori fiecare, apoi se usucă pe MgSO4. Se poate distila cu aburi dacă se dorește sau se poate evapora solventul pentru depozitare ca atare.
Metoda postată este, de asemenea, bună, veți obține randamente mai mari dacă refluxați puțin după. recomand totuși sulfuric, spre deosebire de HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Bună ziua, mă repet pentru că nu am putut găsi un răspuns clar. Sunt oricare dintre sărurile / eterii de glicidat BMK CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 și CAS 80532-66-7 legale pentru a fi importate în Europa (țara Uniunii Europene) . Motivul pentru care doresc să import și nu să le sintetizez eu însumi este că chinezii mi-au oferit prețuri foarte bune. Mulțumesc.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Iartă-mi nepolitețea, dragă, sunt doar curioasă pentru ce preț ai obținut de la tipii ăia?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Sunt un furnizor din China. Sincer vorbind, există o mare diferență de preț între diferitele volume de achiziții. Diferența de preț între volumul de achiziție de 1 kg și volumul de achiziție de 500 kg este de 2 ori.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Anunțați-mă dacă aveți nevoie de mine
Pot furniza cercetări privind materialele chimice precursoare
Prețul meu este foarte avantajos
Furnizați probe pentru a le testa

Glicidat de etil PMK (CAS; 28578-16-7)
Vă putem oferi un preț de 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Voi copia și lipi răspunsul meu anterior la un alt subiect similar

''Depinde = legea nu este la fel de ușoară precum cred oamenii.
Adică - însemnând că ceva nu este listat la lista de reglementare nu înseamnă că nu puteți fi urmărit penal pentru asta - fiecare țară are modalități de a vă face probleme pentru a comanda produse chimice legale = înseamnă că chiar și comandarea de produse chimice legale ar putea fi tratată ca o încercare de a produce droguri sau o infracțiune similară - cunosc o mulțime de oameni din multe țări care, de asemenea, conduc afaceri ca mine și acum sunt în închisoare m8.
AVEȚI GRIJĂ!''
 
Top