Question Cel mai bun loc pentru a obține cocaină în Columbia

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
bună ziua

Care este cel mai bun loc din Columbia unde poate merge cineva fără relații pentru a obține poate câteva grame sau câteva sute de grame de cocaină pură la un preț bun? (mă gândesc la mai puțin de 10 $ pe gram).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medellin este, fără ezitare, primul oraș și numai după aceea drogurile merg la Bogota, .
Cali este un alt loc pentru sursă, dar vremea este nebunyy
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
clorhidratul (perico) este 2euro și baza (ba*****ka) este mai puțin de 1 euro pentru că nu mai are nevoie de nicio transformare pentru ele. De asemenea, iarba este fenomenală, iar tussi este un pic o înșelătorie pentru preț, dar oricum...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
dacă aveți nevoie de un contacto spune-mi este DM... vorbești spaniolă???
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Am nevoie să import paste pe bază de cocaină (paste base de coca) din Columbia în Spania, am nevoie de contact direct cu orice fermier din Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta sau huila.
De asemenea, aș avea nevoie de cineva din Columbia care să ascundă bine pasta de bază de cocaină (pasta base de coca), pentru a preveni confiscarea acesteia de către vameșii columbieni și spanioli.
De asemenea, am nevoie de o garanție că marfa va ajunge în mâinile mele, nu voi plăti în avans, fără a fi verificat mai întâi că este un vânzător legitim prin diverse metode personale.
gracias amigo!!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
prieten, pentru a trece controalele de imigrare care este în valoare și o mulțime de bani și trebuie să îndeplinească cerințele pe care persoana care vă ajută necesită, restul este aproape imposibil Știu multe lucruri și pot explica în detaliu despre subiectul intern
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Doresc să import marfa pe mare cu un container sau cantități mici pe calea aerului cu o companie de transport internațional precum DHL.
Nu mi-aș risca libertatea pentru nicio sumă de bani, transportând marfa cu valiza cu avionul, deoarece procentele de a trece controalele fără a fi arestat sunt scăzute.
vă mulțumesc!!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ar trebui să vedeți alerta de aeroport Columbia 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Nu estimați despre ce vorbiți, deoarece expedierile din Columbia necesită pentru fiecare expediere o hârtie pentru aeroportul Narcos cu o amprentă digitală și toate informațiile, cum ar fi e-mailul ?.?...? dar puteți da 5 $ cuiva să pună o amprentă digitală în documentație
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
de asemenea, dacă este DHL are nevoie de o semnătură pentru a primi pachetul... Dacă nu există Colombian post, dar poate dura 3 săptămâni și nu fi sigur că va primi nimic!!! ahahah ai pungi Mylar pentru câini?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Dacă persoana are capacitate economică, dacă poate fi ajutată, orice întrebare dorește să știe, îi voi explica cu plăcere pe plan intern cu întrebări specifice și bine detaliate despre ceea ce dorește și o voi ghida mult mai mult.
 

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Îmi poate spune cineva cum pot adăuga volum la cloridatul de cocaină pentru a face crack?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
în majoritatea țărilor latine poți obține droguri de înaltă calitate la prețuri ieftine. de cele mai multe ori este mai ușor să găsești cocaină bună decât iarbă bună. iarba din Țările de Jos și SUA și hașișul din Maroc sunt mai scumpe decât cocaina lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
acest lucru se datorează faptului că nu știu de unde ești și cine u r, dar dacă iarba în Columbia blunt pur este mai slab Im a punk fund junk !!!!! la cripa este natural nu chimicale buruieni frate " ... im din Franța, așa că știu guyz mari merge în Columbia pentru a avea semințele lor și de a câștiga Cupa Cannabis! Marroco este noi, NL uneori un pic, dar hașișul nostru este frumos, dar blunt din Columbia este uimitor de bogat!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
este mai mult o chestie de statut, frate. oamenii care locuiesc la case mari nu vor fuma local, dar vor niște cali kush premium, lemon haze, hija hash etc
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Momentan nu am nevoie decât de cantități mici, așa că ce zone din Medellin credeți că ar fi bune pentru a cumpăra cocaină de înaltă calitate?

cum este cel mai bine să faceți rost de ea?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Bună, sunt din Cali. Pot explica foarte bine și în detaliu ceea ce doriți să știți.

Rezum ceea ce întrebați, nu veți putea obține pentru a exporta în străinătate și oricine vă spune că pot, va fura de la tine la fel de simplu ca asta.

Dacă mergeți să vizitați un oraș ar trebui să întrebați exact de unde puteți cumpăra fără să riscați să fiți jefuiți
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ce oraș aveți de gând să vizitați astfel încât să vă putem ghida foarte bine și cât de mult să plătiți. nicăieri nu veți obține o calitate înaltă totul este tăiat, dar încă de bună calitate puteți cere: perico sau tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Am o familie în Medellin care poate furniza 50gr pentru 70 de euro...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
în cali cu 70 de euro obțineți aproximativ 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Columbienii fac mai întâi oxidarea bazei libere?
Sau pur și simplu trec de la baza de coca direct la hcl?
Sau folosesc mai întâi permanganat de potasiu pentru oxidare?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
folosesc pergamante și le produc ei înșiși
 
Top