cele mai bune alimente pentru pofta de mâncare?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Personal, îmi place sushi când am pofta de mâncare. de asemenea, tocmai am încercat sakura mochi în timp ce eram drogat și a fost imaculat, este ceea ce m-a inspirat să fac acest fir lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Abia am mâncat, dar sushi e bun
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nu sunt de acord, îmi place ciocolata Hagen das sau păsărica complet fără păr de la sfârșitul anilor '30 până la începutul anilor '40, a patra ar fi prăjiturile Tallhouse cu ciocolată și a cincea este tortul german cu ciocolată. Laptele integral fiind o necesitate absolută cu ultimele 2 și methadonă și un pahar de bushmills cu numărul doi și frișcă adevărată cu #1 și potențial numărul 2, de asemenea.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
toate astea merg greu, cu excepția mâncării pe meth. vomit de fiecare dată când încerc lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
vă recomand varza, din glumă, dacă nu vă plac legumele, idk, dar legumele vă pot umple ușor golul din stomac, vă spun din dovezi empirice, nu este și științific.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
În funcție de drogurile pe care le consumați, influențează, de asemenea, eu sunt mai mult în problema canabisului.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
iarba este singurul drog care îmi face foame ^^;

Nu pot mânca nimic altceva, cu excepția poate a alcoolului, dar nu-mi place să beau. de obicei, doar plâng de fiecare dată când sunt beat...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Este prima dată când văd pe altcineva spunând lapte integral. Big ups! Jur pe el - aliment lichid! Și grăsimea aia animală, atât de bună pentru tine! Sunt cel mai prăpădit tip care merge pe stradă, dar am o cană de un litru de lapte integral în punga mea de hârtie pe care o sorb. De obicei, lapte pentru prima și a doua zi, dacă e ceva. După aceea, se dezvoltă oarecum un apetit, e greu de spus. Otrava este în doză, atâta timp cât nu strâng din dinți, pot mânca aproape orice până atunci. Uneori este timpul pentru muncă și îți dai seama că ai fost treaz de la muncă de vineri. Fii pregătit. Laptele și pedialyte îți vor salva fundul! Uneori un Redbull și un pachet de Skittles este micul dejun al campionilor.

Pe iarbă, rahat, totul este foarte comestibil pe iarbă, că este, de obicei, atunci când dintele dulce lovește în sau ai o poftă (sărat, picant, unt de arahide etc.)... Aș putea scrie o carte, dar dacă trebuie să aleg, pui terriyaki amestecat cu orez alb pufos, sau orez și fasole cu "sosul special" ;] ... ... Câteva rulouri california sunt întotdeauna bune, totuși. Mâncarea de mic dejun foarte târziu în noapte / dimineața devreme, de obicei băut, poate după o călătorie bună, cine știe... Îmi plac cartofii prăjiți, clătitele, șunca, o omletă, tot tacâmul. Salată rece de fructe cu miere sau un smoothie de fructe de pădure și, în cele din urmă, suc de portocale pentru digestie și este timpul pentru un pui de somn bun - deși beau foarte rar alcool. Băutul e nașpa... dar există un moment și un loc. De obicei, trebuie să-mi aleg faza de abuz, alcoolul sau opiaceele, pentru mine de obicei acestea din urmă. Totuși, asta e o cu totul altă problemă.

Eu predic vegetarian, dar rareori îl practic. Doar fructe și legume, sau orice altceva neprocesat, cu alte cuvinte, cât mai aproape de forma naturală ca atunci când a fost recoltat. Ouă, pește, fasole, nuci/leguminoase etc. Evitați peștele de crescătorie. Am spus lapte integral? Brânză de vaci și iaurt. Încercați să evitați carnea roșie și carnea de porc ori de câte ori este posibil. Totuși, nu pot refuza niciodată un cheeseburger bun... Puiul și curcanul nu sunt prea rele pentru tine, dar încearcă să mănânci cu moderație, în porții conservatoare. Am trăit din pâine prăjită în ultima lună sau cam așa ceva, dar încerc să nu mănânc cereale, toate sunt prelucrate sau BS într-adevăr, calorii goale cu aditivi nocivi. Făina de ovăz este probabil singura excepție. Eliminați untul, zahărul și smântâna, adăugați ulei de măsline, miere, oțet și tot usturoiul, piperul și ierburile aromatice pe care le doriți și veți fi un băiat de aur. Acest lucru nu a fost menit să fie un fir de sănătate-nut sau post, evident, dar acestea sunt cuvintele mele de înțelepciune. Încearcă să ai grijă de tine. Nu întotdeauna vrei sau trebuie să o faci, dar uneori trebuie și trebuie să mergi până la capăt. Este bine să știi cum. Nu metamfetamina te distruge atât de repede, ci lipsa de somn și de îngrijire. Fester arată cam bătrân pentru vârsta lui, dar s-a descurcat bine. Spălați-vă pe dinți ori de câte ori este posibil - mai bine țineți un set cu voi în mașină sau orice altceva. Aș putea continua, dar o voi păstra pentru o altă postare.

Una dintre zicerile mele preferate: "Foamea este cel mai bun condiment".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
atât de adevărat. răspunsul dvs. este super cuprinzător!!! Aș face un răspuns mai bun, dar sunt coaptă în timp ce scriu asta ^^;

și ai dreptate, chiar vreau ceva dulce rn T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sushi ,un joint bun și Doors la radio,
Oh, Doamne,.. da, te simt
 
Top