• Welcome to the UK section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

London Oricine poate furniza extracte , ceară și colofoniu hash în uk ?

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Salut
Oricine poate furniza extracte , ceară și rosin hash în Marea Britanie ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Cum funcționează vama în Regatul Unit? Ei strictă acolo ca în unele locuri sau nu rău? Primesc ceară în vrac, dar nu sunt încă sigur că voi vinde în afara SUA. Chiar nu-mi pot permite riscul de a pierde produsul și de a nu fi plătit. Cineva trebuie să obțină o legătură în vamă sau ca serviciu de curierat privat pentru oferte de piață de acest gen, care ar fi grozav pentru că îmi pot lua medicamentele mai ieftin acolo și pot apela la produsele mele THC pentru mai mult acolo. Acesta ar putea fi un câștig câștiga pe sfârșitul de afaceri
 

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Bună
Im exact în căutarea pentru produse de extract de topitură întreagă . Vreau să cumpăr un borcan sau un Oz 2-3 arome diferite .Știu câțiva tipi care primesc livrare de la los angles SUA în Londra Marea Britanie. Ill fi foarte fericit dacă am obține eșantion gratuit,
Mulțumesc.
 
Top