A-Oil în Amfetamină Hcl

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Există vreun ghid cum să faceți (A-Oil)n-formyamphetamine to amphetamine hcl? Vă mulțumim.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Bună ziua. Doriți să obțineți exact amfetamina HCl sau METHamphetamine HCl?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Da, produsul final ar fi SULFAT de amfetamină, nu HCl.
Formilamfetamina ar fi tratată prin adăugarea de HCl pentru a produce amfetamină. Apoi se bazifiază, se recristalizează și se distilează cu aburi baza liberă. Apoi se adaugă acid sulfuric și iată: sulfat de amfetamină.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Bine, am crezut că este la fel sau ca în cazul cocainei, produsul final fiind hcl. Nu sunt chimist, așa că sper să mă iertați. Este posibil să învăț această procedură dacă mi se oferă un ghid pas cu pas și să o fac mai întâi cu atenție la scară mică? Este cineva dispus să împărtășească sau să vândă aceste cunoștințe? Oh și m-am referit la amfetamină, nu la metamfetamină.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Sarea HCl pentru amfetamină este foarte instabilă (hidrofobă). Sarea HCl pentru metamfetamină, cocaină și multe alte substanțe este o formă stabilă.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Bine, așa că dați-mi voie să întreb în mod corect. Are cineva un ghid sau poate face unul cum să transforme un ulei în sulfat de amfetamină? Mulțumesc.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc. De asemenea, acum mă simt jenat că nu am găsit-o singur.
 

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua tuturor,
am înțeles corect....
Puteți utiliza acid sulfuric cu o puritate de numai 15% pentru a face sulfat de amfetamină din A-Oil (bază de amfetamină)?
Ce zici de acid clorhidric 30-33% techn. 250ml?? Ce obțineți ca rezultat al utilizării acidului clorhidric, dacă este posibil?? clorhidrat de amfetamină....
Și cum rămâne cu acidul fosforic pur 39%? Este probabil fosfat de amfetamină?
Sau am înțeles complet greșit și întotdeauna ai nevoie de acizi cu cea mai mare puritate, adică 96-99%.
De ce altceva ai nevoie pentru a produce amfetamină din ulei A? Am auzit din auzite că ai nevoie și de metanol pur, este adevărat?
Am o sursă bună de metanol pur, poate majoritatea dintre voi o cunoașteți deja,"Tankpatronen" / "cartușe de combustibil"....
În Germania nu puteți cumpăra aceste substanțe chimice într-o puritate atât de mare... Sau aveți relații cu oamenii potriviți....
Există undeva pe forum Instrucțiuni cu privire la modul de a face procesul pas cu pas sau poate cineva să-mi trimită un link către acesta de exemplu?
Știu că A-Oil + acid sulfuric = sulfat de amfetamină.
Dar nu știu cum funcționează întregul proces, nu se poate să fie nevoie doar de două lucruri, A-Oil și acid sulfuric.....
Ar fi minunat dacă cineva m-ar putea lămuri!
Pentru că am niște A-Oil chiar acum, dar nu știu ce să fac cu el :)
cu stimă
Dis

Ok, unele întrebări au primit răspuns, am văzut videoclipul în care face amfetamină freebase, apoi amestecă acetonă cu acid sulfuric și toarnă aceasta în freebase picătură cu picătură până când precipită și pH-ul este corect.
Asta înseamnă că am nevoie doar de acid sulfuric și acetonă pentru a produce sulfat de amfetamină din A-Oil?
Dar cum rămâne cu puritatea ingredientelor pe care le-am menționat mai sus, poate cineva să răspundă la aceste întrebări pentru mine, doar din curiozitate....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A-oil?

Amfetamina este ulei?

A avut un alt nume?

aceste produse sunt identice?
A-Oil | BMK oil | Phenylacetone | PMK oil | MDP2P Oil | P2P Oil
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Denumirea analitului N-Formylamphetamine
Număr CAS 22148-75-0
Formula moleculară C10 H13 N O
Greutate moleculară 163,20
Masa exactă 163,2163
IUPAC N-(1-fenilpropan-2-il)formamidă

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Cred că aceasta este, nu-i așa? Dar activitatea sa proprie? Merg la cercetare.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pentru a răspunde la întrebare, este destul de ușor, hcl-ul nu este atât de hidoscopic precum se presupune, uleiul a diferă în calitate, deci nu pot oferi o formulă exactă.

Dacă se poate obține, puteți obține o soluție de hcl de maximum 37%, de preferință deja în metanol. În apă funcționează, dar este mult mai complicat.

Deci, dacă 37% Hcl în metanol este disponibil, știți cât de multă bază molară are uleiul dumneavoastră. Ați putea dilua Hcl cu mai mult metanol, calculați pe o mică depășire a hcl, pentru un pH de ~6,7.

Adăugați-l picătură cu picătură în timp ce aveți un vortex mic, după adăugarea metanol+hcl, în principiu, dacă este necesar, adăugați mai mult metanol și continuați să amestecați pentru o vreme.

Produsul nu este roșu. Pentru uscare. Măsurați ph-ul pulberii uscate adăugând-o la 20 ml de apă distilată, dacă aceasta se află la pH 7, o puteți corecta adăugând metanol și ulei, sau adăugând metanol ± HCL, până când obțineți amf-hcl, la un PH corect.

Dacă se prepară cu soluție HCL-H20 regulată, utilizați întotdeauna cel mai mare % HCL, mult mai ușor de găsit, utilizați o cantitate de metanol de 1,5 ori mai mare decât volumul de ulei A, adăugați pic cu pic HCL, datorită conținutului de apă, veți vedea precipitatul dispărând probabil înainte de a ajunge la fund. Creșterea temperaturii. îl va face și mai solubil în apă. Se va continua până când se va ajunge la un ph scăzut.

Deci nu veți avea o pastă frumoasă și va trebui să fierbeți încet apa sau să adăugați aproximativ 60% din volum în metanol, 48 H în congelator, pentru ca amf-HcL A++ să se sedimenteze, scoateți lichidul și lăsați-l să se usuce, puteți verifica dacă ph-ul lichidului este încă în specificații și fierbeți lichidul rămas, pentru a avea amf Hcl rămas.
 
Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Sunteți sigur că 70% H2SO4 sau HCl, oricum, va fi suficient de pur pentru condiții optime? pentru că, da, mă gândeam că H2O ucide molecula Amph și, de exemplu, o spălare cu acetonă trebuie să fie făcută cu acetonă pură uscată!
... Abia acum sunt încă confuz aici draga mea*$*
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Este posibil să se utilizeze soluții acide apoase pentru a obține săruri de amfetamină
Trebuie înțeles că apa prezentă acolo va interfera cu precipitarea produsului
Se utilizează acetonă uscată pentru a lega excesul de apă și produsul va precipita
Este mai bine să se utilizeze acizi foarte concentrați
 
Top