Gdzie mogę kupić chloroform 95%? Czy ktoś może mi pomóc?

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
W moim kraju jest to zabronione i trudno dostępne, chcę czegoś "łatwiejszego"...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Cześć. Jeśli jest zakazany i nie można go kupić, można go zsyntetyzować. Do jakich celów go potrzebujesz? Pytam, bo niektóre syntezy pozwalają zastąpić ten rozpuszczalnik.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć, zamierzam zmieszać chloroform z eterem etylowym, aby uzyskać lek o nazwie "lance" lub "loló" w moim regionie Nie znam jego nazwy w twoim regionie, ale jest bardzo popularny...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Można to zrobić samemu z wybielacza i acetonu bardzo łatwo, ale nie jest to zbyt opłacalne. Istnieje wiele filmów i informacji na youtube i tym podobnych.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Czy masz na myśli wodzian chloralu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Jest on dostępny w niektórych oficjalnych firmach chemicznych, a jeśli masz firmę, która może kupić tę substancję od takich oficjalnych firm, możesz zacząć działać.

Poza tym rozważyłbym skontaktowanie się z użytkownikiem Constantylious777 na forum, może on to ma.
Warto też sprawdzić jeden z poniższych sklepów internetowych na clearwebie, z nimi też można się skontaktować i zapytać, jest szansa, że mają lub mogą zorganizować:

2bromo4
Chemia Organiczna Polska
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
W przeciwieństwie do innych sprzedawców chemikaliów, n203 dość luźno podchodzi do umów z użytkownikami końcowymi.

Czasami wymagają tylko numeru VAT, bez oświadczenia.

Kontaktowałem się z nimi, aby to dokładnie sprawdzić, a podanie numeru VAT w zamówieniu wydaje się wystarczające
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
wyślij syntezę ze zdjęciami przez dm
 
Top