Jakie są potencjalne zagrożenia związane z zamawianiem prekursorów?

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Witam, chciałbym złożyć moje pierwsze zamówienie na prekursory i zastanawiałem się nad ryzykiem związanym z zamówieniami online (zaangażowanie policji). Domyślam się, że ryzyko zależy w 90% od metody sprzedawcy, ale nie wiem zbyt wiele na ten temat. Jakie jest wasze doświadczenie i przekonanie na temat zamówień online? A może masz jakieś wskazówki, jak to zrobić tak bezpiecznie, jak to możliwe. Z góry dzięki
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Policja nie jest głupia :) ale są powolni z ograniczonymi zasobami i muszą grać z prawem.
 

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
28
Reaction score
13
Points
3
Kupuję bogów od 4 lat, mam tylko jedno złe doświadczenie z zamówieniem z Wielkiej Brytanii, zamówiłem 25 lub 50 razy, a moje ostatnie dwa zamówienia nie dotarły do mnie, to w 99% drugie zamówienie w Internecie, mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak zawsze.
 

dex

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 24, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Do Wielkiej Brytanii łatwo jest wysłać chemikalia pocztą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
W jakim kraju się znajdujesz?
 

dex

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 24, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szwedzki
 

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
kraj bałkański
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
459
Reaction score
700
Points
93
Głównym problemem przy zakupie odczynników chemicznych jest odprawa celna. Jeśli zamawiasz od lokalnego dostawcy, nie powinno być żadnych problemów. W przypadku zamówień z Azji należy negocjować ze sprzedawcą odprawę celną towarów. Jest to dość trudne do zrobienia na własną rękę, chociaż jest to również możliwe, jeśli masz firmę. Musisz także zrozumieć status legalności towarów, które chcesz zamówić.
 
Top