Question Co z kradzionymi przelewami pieniężnymi?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Tego rodzaju ogłoszenia w ciemnej sieci są powszechne...
Zawsze intrygowały mnie takie łatwe pieniądze...

Co to tak naprawdę jest? Ryzykowne? Oszustwo? Prawdziwe?
1QC8uHxbXe


to samo dotyczy kart przedpłaconych... (przypuszczam, że bardziej anonimowych)

przykładowe
0MnJSWv4Gp

Wydaje mi się to tak szalone, że jest to tak łatwe... że nie mogę w to uwierzyć.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
To właśnie nazywamy praniem brudnych pieniędzy
Zasadniczo handlują brudnymi pieniędzmi, a następnie będziesz zaangażowany w ich plany.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Widziałem to, podobnie jak kupowanie prawdziwej gotówki z usługi, która rzekomo pobiera pieniądze z waluty, która ma zostać zniszczona.

Kusiło mnie, by wypróbować niższy poziom, ale jak powiedziałeś, wydaje się to zbyt proste i łatwe, by mogło być prawdziwe.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
W przeszłości tematy związane z kartami działały lepiej niż obecnie, głównie dlatego, że wiele banków, a także paypal używają teraz 2FA, więc nawet jeśli nie zostaniesz oszukany, ponieważ oszustwa są większością w przypadku tych produktów, może nie być możliwe wypłacenie środków, jeśli nie jesteś zaznajomiony z technikami pracy.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Szukam tego cały czas... większość to oszustwo. Tylko 2 strony wydają się prawdziwe. Jedną z nich jest Sindycate market.

Wygląda na prawdziwy, ponieważ pobierają dużo za 3 tysiące, większość ma niższą cenę za dużo pieniędzy
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
co z genesis?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nie dawaj temu facetowi linku do Genesis. Nie ma nic gorszego od tej larwy.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Ssij kutasa człowieku, co jest z tobą nie tak pussyboy?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Cóż, najważniejsze jest to, że mówią ci, że mają główny terminal transferowy, który Western Union zostawił w sklepie, który był zamykany, i mogą wysłać ci tylko 3 przelewy miesięcznie lub cokolwiek innego, to wszystko bzdura. Jedyne miejsce, które znalazłem legalne, to Brian's Club i musisz wiedzieć, co robisz. Większość z nich, takich jak CR i CX, to totalne oszustwa, cała strona jest sfałszowana. Dobrym sposobem na stwierdzenie i to, czego używamy, gdy patrzymy na te strony, jest to, czy wszystkie wiadomości są przekazywane przez administrację. Jeśli system jest oszustwem na pewno, ponieważ próbują zablokować wszelkie ostrzeżenia, które wcześniej oszukani próbują wysłać do wszystkich innych na tej stronie.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Uważaj na Tajira, który jest Alice z Chin i kilkanaście innych.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Też mnie kusiło, by spróbować, ale wydaje się to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
To zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. TS to oszustwo. Reklamują się, że mają terminal Western Union, ale nie ma takiej możliwości. Na której stronie cardingowej jesteś?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Ich celem jest wygoda i chciwość zwykłych ludzi, wydaje się to intrygujące, ale zwrot z inwestycji będzie raczej ujemny :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uwierzytelnianie tożsamości zabiło to za każdym razem, gdy moja karta jest używana, wysyła mi wiadomość tekstową z pytaniem, czy jej użyłem, więc jeśli nie masz mojego numeru telefonu i go nie przechwycisz, nie możesz użyć mojej karty bez mojego telefonu.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Całe to gówno to gigantyczne oszustwo, zbyt łatwe, aby było prawdziwe, nikt nigdy nie da ci darmowych pieniędzy. W dzisiejszych czasach naprawdę trudno jest ukraść cc i karty, ponieważ banki dodają warstwy zabezpieczeń... więc nie ufaj nikomu, kto próbuje ci coś takiego sprzedać, to oszuści!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A co ze sklepem TOR?
pierwszy link na ukrytej wiki 2
Czy ktoś coś tam kupił ? Mówi, że działa z esrcrow, które są same w sobie...
 
Top