Question Tematyczne kanały telegramów.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Przyjaciele!
Aby promować nasz projekt, prosimy o przesyłanie nam linków do kanałów telegramów, które obejmują Darknet / Leki / Chemię / RC i inne tematy.

Nie zapomnijcie podać kraju, w którym kanał jest popularny.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Grupy Telegram są niesamowite pod względem interakcji między członkami, dzięki czemu można szybko dyskutować, pytać i wyjaśniać wszystko. Niestety większość "narkotykowych" grup tematycznych na telegramie to zwykłe oszustwa lub promowanie oszustw:(
Znalezienie grupy na telegramie, która jest autentyczna, jest bardzo trudne, Powodem numer jeden jest to, że mechanizm wyszukiwania na telegramie jest zły. Powód numer 2, jeśli jakaś grupa jest autentyczna, to jest w większości prywatna, więc możesz dołączyć do grupy tylko przez zaproszenie.

@HEISENBERG A co z utworzeniem grupy BB tg? Myślę, że byłby to świetny krok w promocji tego projektu:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok @HEISENBERG, poszperam i postaram się odfiltrować, aby jakikolwiek link, który przekazałem, był tak autentyczny jak ta strona BB.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, zauważyłem to również na telegramie. Ale prośba nie ogranicza się tylko do telegramu, chociaż w tej chwili trudno jest znaleźć zaufane strony, na których można swobodnie wchodzić w interakcje przy minimalnym ryzyku. Rozejrzyjmy się.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Tak, właśnie o tym mówiłem. W przypadku sprzedaży telegram jest absolutnie nędzny, ale świetnie nadaje się do szybkich i szybkich interakcji. Więc jeśli grupa jest moderowana przez kogoś zaufanego, to świetnie nadaje się jako "newsletter" lub jakkolwiek można to nazwać. Ponadto moderator grupy może ograniczyć czat w grupie, a następnie jako członek możesz kontaktować się bezpośrednio tylko z moderatorem grupy.

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
55
Points
28
Gdzie mogę uzyskać link do telegramu?
Chcę dołączyć do grupy
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Niesamowity pomysł!

Nie jestem aktywny na Telegramie, więc nie mogę tutaj pomóc - również, ponieważ pojawił się pomysł grupy BB Telegram, chciałbym gdzieś czat grupowy, ale może coś nieco bardziej zgodnego z moim OpSec byłoby świetne... jak Xabber lub Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Podobnie było z "CEOAmsterdam", który był jednym z największych sprzedawców w Holandii.
Sprzedawał na telegramie, podłączając go do grupy tg. Za rok lub dwa został przyłapany. Z tego powodu każdy powinien być świadomy, że publikowanie informacji na Tg jest bardzo ryzykowne. I nigdy nie sprzedawaj tam jako sprzedawca lub kupujący.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Tak, to prawda

Myślę, że cały wątek zboczył z tematu:) Pytanie o start dotyczy bardziej reklamy strony dla nowych użytkowników.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Znalazłem tę stronę, pytając kogoś na jednym z rynków o to, jak coś zsyntetyzować.
Prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli każdy po prostu weźmie udział w forach, które istnieją na rynkach, z których korzysta i po prostu prześle cebulę w ten sposób. Nie dano mi nawet cebuli, musiałem jej poszukać, a znalezienie tego nie było trudne, gdy już wiedziałem, że istnieje.

Mam signal, telegram, whatsapp i więcej, nie używałbym ŻADNEGO z nich do prywatnych, ściganych komunikatorów tylko dlatego, że nie egzekwują ToR, więc ktoś niechlujny, z którym rozmawiasz, może zostać zidentyfikowany, jego IP śledzone i połączone z rozmową z tobą, ponownie, śledzone IP, przy użyciu telefonu komórkowego, geolokalizowane przez sieci komórkowe. Może nie na tyle, by złapać cię na gorącym uczynku, ale na tyle, byś stał się obiektem zainteresowania. Pieprzyć to.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Zwykłem odwiedzać @mycodre, tylko po to, by popatrzeć na ich skradanie się i pakowanie...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Nie znalazłem @mycodre w telegramie
Czy masz inną metodę dołączenia?
 
Top