Question *SUGESTIA* Tip Jar?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Po mojej ostatniej porażce z opłatami i tak naprawdę tylko za dużą pomoc, którą już otrzymałem, myślę, że byłoby bardzo miło móc kliknąć pole na profilu osoby i po prostu wysłać napiwek, mogłoby to wygenerować tymczasowy adres btc, tak jak robi to portfel?

Podsumowując, chciałbym mieć łatwy sposób na rzucenie komuś kilku dolarów bez konieczności potwierdzania lub robienia czegokolwiek. Mogę policzyć czterech członków z góry mojej głowy, którzy są winni trochę monet.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Było to bardzo powszechne na rynkach w latach dwudziestych. Wydaje się, że zostało to utracone. LE wyśledziła OxyMonstera z rynku Dream z powodu słoika z napiwkami, który jednak wypłacił. Bądźcie ostrożni ze swoimi funduszami
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Zawsze znajdzie się coś głupiego
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
To prawda, ale szczerze mówiąc śledzenie blockchain wciąż było czymś nowym. W tym właśnie widzę problem z bitcoinem. Twoja transakcja jest na zawsze zapisana w blockchainie Bitcoina
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Czy używałeś/sugerowałeś WasabiWallet? Coinjoins twoje btc i daje procent anonimowości twoich funduszy, używałem tego wraz z tasowaniem funduszy między portfelami przed dokonaniem zakupów, wydaje się "całkiem" bezpieczne, ale tak, ZAWSZE istnieje papierowy ślad. Pytanie brzmi "jak ciężko są skłonni szlifować szczegóły?". Ogólnie rzecz biorąc (chyba że mam najgorszego pieprzonego pecha) czułem się dość bezpiecznie, korzystając z tej metody
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nie korzystałem z tej aplikacji, ale na pewno ją sprawdzę. Dzięki za udostępnienie!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
PS Właśnie dowiedziałem się, że jest zakazany/nielegalny do użycia w USA, więc WIESZ, że musi być dobry. ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Czy nadal można z niego korzystać?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Wierzę, że tak to właśnie działa
Dokumentacja

Daj mi znać, jeśli okaże się, że tak nie jest.
 
Top