Question sniffer dogs solution

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś zna coś wypróbowanego i przetestowanego dla psów tropiących?
Wiem, że każdy powie, że próżniowe uszczelnienie i czyszczenie, ale nie działa tak dobrze, jak ludzie myślą.
Słyszałem, że siarczan amonowo-glinowy w wodzie i zastosowany może powodować ich dezorientację.
Czy ktoś ma jakieś pomysły?
Pracuję nad czymś, a pies wydaje się być główną przeszkodą.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Istnieje mnóstwo faktycznych "wskazówek" dla psów, ale w rzeczywistości nikt nie może być tego pewien.
Tutaj na tym kanale można zobaczyć, jak szkolą psy https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 to tylko część sesji treningowej... Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że psy są największym wrogiem. Skanera można uniknąć, testu odczynników można uniknąć, inspekcji ręcznej można uniknąć, ale kiedy pojawia się pies, wszyscy wypełniają spodnie
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Proste, ta metoda działa w 100% przeszedłem ją genialnie! Musisz pachnieć jak narkotyki, które przewozisz, ty, twój zwierzak, twoje ubrania, twoje majtki, twój samochód i wszystko!

Uważaj na autostradzie z Kadyksu, spotkasz co najmniej 2 psy!!!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Rozumiem, że psy tropiące są nie tylko szkolone na nielegalnych substancjach, ale także na zapachach, które mogą być używane do ukrycia przemycanych substancji. Tak więc wszelkie porady dotyczące używania jakichkolwiek rzeczy do maskowania ładunku są raczej nieskuteczne. Ponadto zapach rozprasza się z czasem w każdym medium.

Zapomnij więc o szamponach, kawie, pieprzu i innych głupich pomysłach, a zamiast tego skup się na próżniowym uszczelnianiu produktu.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Stop paranoikom :)) strach i twoja twarz panikarza odkryje, że jesteś winny :)) psy łatwo oszukać powyższą metodą i działa ona w 100%

co ty mówisz z szamponem i kawą wydają się metodami 10 latków, nie wiem gdzie coś takiego wyczytałeś :)
jest więcej innych metod ale żadna z nich nie zawiera kawy i szamponu :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Oglądałem program NG o nazwie Traffickd. Śledzili kartel przewożący (chyba kokę) przez granicę. Używali wielu próżniowo zamkniętych worków, musztardy i kawy, aby ukryć zapach. Nie wiem, na ile to praktyczne, ale to właśnie widziałem
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
Podwójna próżnia wykonana w czystym środowisku, w nowych rękawiczkach i z zachowaniem 101% staranności.
 
Top