Looking for a vendor Wyszukiwanie Alpha-PVP innych dostawców Pyrro w Europie

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Jak w tytule poszukuje sprzedawcy / chemika / profesjonalisty / lub po prostu osoby, która jest w stanie dostarczyć oryginalny wysokiej jakości kryształ / proszek alfa-pvp mdpv a-php a-pihp.
Byłbym skłonny kupić ilości od 5 do 1000 g w zależności od doświadczenia ze sprzedawcą.
Konieczne jest, aby źródłem kraju, z którego zostanie wysłany, była Europa, preferowana Polska / Słowacja / Czechy itp.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Jeśli chcesz, mam tylko 4mmc mogę wysłać do Polski z Polski
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Naprawdę doceniam twój wysiłek, aby zaoferować mi coś, o czym wyraźnie nie wspomniałem ani w tytule, ani w opisie.
Ale muszę odmówić, ponieważ szukam wymienionych substancji, a nie takich, które nie zostały wymienione.
dzięki za przemyślenia, miłego dnia.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Synteza a-PVP jest bardzo prosta, a wszystkie odczynniki są dostępne. Spróbuj przeprowadzić syntezę samodzielnie.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Świadomy tego, studiowałem wszystko co związane z syntezą podstawionych amfetamin, chemią organiczną, robiłem sam mniejsze eksperymenty.
Obecnie nie jestem w sytuacji, w której mogę sobie pozwolić na zakup konkretnego sprzętu laboratoryjnego, w którym byłoby mi wygodnie eksperymentować, a także w przypadku niepowodzenia, nie mogę tak naprawdę niczego zmarnować.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nie potrzebujesz żadnego sprzętu laboratoryjnego do pvp
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Technicznie rzecz biorąc, oczywiście nie masz profesjonalnego sprzętu, ale jak wspomniałem wyżej, tak naprawdę nie chcę gettosyntetyzować rzeczy.
Przez sprzęt rozumiałem po prostu przestrzeń, przedmioty, prekursory i odczynniki oraz wszystko inne, co byłoby potrzebne komuś, kto jeszcze nigdy niczego nie zsyntetyzował.
"Jeszcze", ale wkrótce:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ale czy walerofenon i pirolidyna są legalne do kupienia online u lokalnych dostawców chemikaliów?
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
O ile mi wiadomo, większość sprzedawców zaprzestała produkcji A-PVP, ponieważ ma on bardzo złą opinię w telewizji, a jeśli zostaniesz przyłapany jako sprzedawca PVP, zostaniesz bardzo źle potraktowany (duży wyrok w sądzie za robienie z ludzi zombie).
Większość sprzedawców ma swój krąg sprzedawców i nie obchodzi ich bycie w LE eye. Wiem, że większość ludzi sprzedaje to IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Dzięki za przydatne informacje, wkrótce się z Tobą skontaktuję.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Dlaczego nie wypróbować kryształu KU z magazynu USA?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Kryształ KU wydaje się być przyrównywany w pierwszej kolejności do Eutylonu, którego nie lubię, jest słaby, źle się sprzedaje.
EditKopia mojej teraz potrzebnej jako odświeżenie aktualizacji; mojej odpowiedzi w podobnym wątku o moich ulubionych drugsellach:
"Jest dwóch polskich sprzedawców z APVP dobrej jakości i cenie hg kg. Wygląda na to, że wiele chińskich firm (dominują oszuści) sprzedaje najtańsze karane apvp aphp mdpv 4mmc mdma itp. Im więcej kosztuje apxp - tym większa szansa, że go dostaniesz, wnioskuję z logiki i doświadczenia (jeśli jest zbyt tani, aby był prawdziwy). Musisz zapytać firmę o więcej. Zacznij od wyszukania CAS 4MMC Hcl na guidechem. Wciąż staram się zrobić to dobrze..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Czy możesz skontaktować mnie z firmami w Chinach, aby dowiedzieć się, jakie są ceny?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Mam problemy z moimi niezbędnymi partnerami-ćpunami w zakresie konfiguracji sprzedaży (cóż, są idiotami) i do tej pory byliśmy dość oszukani, ale mam nadzieję, że ta paczka będzie w porządku, więc będę szefem importera. Ale tego tajnego sprzedawcy nie ujawnię na początku, muszę otrzymać podwójną rekompensatę i zarobić na moich stratach, a mój partner nie lubi, jak hipis oddaję tę wyjątkową przewagę. Kiedy to dostaniemy, po prostu poczekaj na to🥱
 
Top