Aromatyzacja zwrotna w celu zwiększenia mocy CBD/THC

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kiedyś słyszałem, że refluksowanie zioła może zwiększyć jego moc. Nie miałem wcześniej okazji tego wypróbować, ale teraz to robię, ponieważ obecnie posiadam 2 rodzaje ziół: CBD pot (1.8CBD/0.02THC) i sporą ilość ulicznego haszyszu z jasnym pyłkiem THC.

(pytania na dole)

SPRZĘT, METODA I GŁÓWNY SKŁADNIK
W każdym razie postanowiłem spróbować, zanotowałem bp pożądanych kannabinoidów, umieściłem trochę trawki w szklanym zbiorniku bez pokrywy, przykryłem górę (gdzie powinna znajdować się pokrywa) podartym kawałkiem plastikowej torby używanej do zamrażania żywności itp.

Następnie umieściłem szklany zbiornik w głębokiej patelni do gotowania i zacząłem gotować wodę w patelni, aby rozpocząć efekt kondensacji wewnątrz szklanego zbiornika.

Szklany zbiornik jest oddzielony od dna patelni za pomocą sita, również umieszczonego w patelni. Sito spoczywa na krawędziach naczynia, a siatka sita jest wystarczająco głęboka, aby wrząca woda mogła spływać na szklaną kolbę bez kontaktu z dnem naczynia.

Górna część szklanego zbiornika jest, jak wspomniano, pokryta plastikiem, aby zapewnić blokadę przepływu powietrza. Po zagotowaniu wody położyłem kostki lodu na plastiku (na górze szklanego zbiornika), aby skroplony kannabinoid kapał z powrotem do masy naczynia wewnątrz szklanego zbiornika.

Pytania:
0. Czy robię to dobrze?

1. Czy możliwe jest zwiększenie mocy za pomocą tej metody?

2. Czy czegoś mi brakuje? (roztwór rozpuszczalnika itp.)

3. Czy istnieją inne metody?

4. Jak można to zrobić z hashem?
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Do izomeryzacji potrzebny jest kwas. Czy używasz kwasu, czy tylko ciepła?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
1,5 godziny w domowym piekarniku w temperaturze 90*C dla procesu dekarboksylacji. Zwiększa moc pąków u
 
Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Rozumiem, że twoja metoda odnosi się również do haszyszu, ponieważ jest to podstawowy materiał do upalenia. A może się mylę?
- Dzięki za odpowiedź
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
W przypadku niektórych metod produkcji haszyszu, dekarboksylacja zachodzi w procesie
 
Last edited by a moderator:
Top