Question Otrzymywanie zamówień z Chin anonimowo.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Cześć, jestem z Hiszpanii i robiłem zamówienia w Chinach od kilku lat i nie wiem, jaki jest lepszy sposób na anonimowe otrzymywanie zamówień.
Czy ktoś może mi doradzić, jaki jest lepszy sposób otrzymywania zamówień z Chin?
Myślę, że możliwe jest odbieranie wszystkich w szafkach lub sklepach z punktami wysyłkowymi, ale jeszcze tego nie próbowałem.
Jakieś rekomendacje w tym celu?
Dziękuję.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Do odbioru towarów można używać szafek. Jest to bezpieczne.
Zwykle mamy własną specjalną linię lotniczą, nie musisz się martwić o transfer.

Jeśli nadal masz pytania, PM proszę.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Towary można odbierać w magazynie lub punkcie wysyłkowym. Potrzebujesz tylko lokalizacji, fałszywego nazwiska i fałszywego numeru telefonu, a następnie otrzymasz numer śledzenia i będziesz śledzić wszystkie informacje o dostawie.
Mamy specjalną linię, która może to zrobić, abyś w 100% otrzymał towar
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Też jestem w Hiszpanii i otrzymanie anonimowej paczki z Chin jest w 100% niemożliwe.
wysyłka nie może być przekierowana do skrytki, ponieważ za każdym razem proszą o pieniądze przy dostawie + podpis
ups i dhl nie mają skrytek w hiszpanii (seur i inpost mają jakieś, ale super pełne kamer).
ten zwany ems, który obraca correos w Hiszpanii, jest dostarczany do drzwi lub musisz odebrać bezpośrednio z urzędu pocztowego ze wszystkimi zagrożeniami związanymi z tym, że nie znajdą cię w domu.
możesz wynająć skrzynkę pocztową lub dom airbnb lub zapytać w jakimś pakistańskim sklepie, czy mogą wyświadczyć przysługę, ale bycie anonimowym jest prawie niemożliwe
Zawsze trzymaj czysty telefon i laptop zaszyfrowane i nie podawaj żadnych pinów ani informacji.
przynajmniej nie ma dowodów w przypadku złych rzeczy
jeśli potrzebujesz informacji, po prostu zapytaj
 
Top