Question Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich zamieściłem 2 razy pytanie ponieważ szukam oleju o nazwie A lub pnp nie znam terminu excat ale olej który jest mieszany z innymi produktami w celu uzyskania szybkości w paście czy jest ktoś kto to sprzedaje lub wie gdzie można to znaleźć proszę? I dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte 2 razy?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
musisz pisać po angielsku

jeśli zadasz pytanie dobrze sformułowane i we właściwym języku, odpowiedzą ci.
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ok dziękuję i pytam czy ktoś sprzedaje lub wie gdzie znaleźć olej powiedzmy "A" lub pnp nie znam dokładnego terminu ale olej do robienia pasty speed ten który miesza się z metanolem i kwasem aby uzyskać pastę proszę dziękuję
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
możesz skontaktować się z @aaronstevens na pewno ci pomoże @asbbgate na telegramie
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Yup mate, musisz mówić po angielsku (jestem prawie pewien, że widziałem wcześniej na francuskim forum, LMP lub cosa nostra).

Myślę, że szukasz amfetaminy freebase, która jest czasami nazywana olejem A i można ją znaleźć w speedzie. Możesz również kupić amfetaminę HCl (proszek), a następnie freebase, używając na przykład amoniaku (pamiętaj tylko, że możesz swobodnie przejść od amfetaminy HCl, ciała stałego, do freebase, oleju).

Jeśli masz jakieś pytania, możemy porozmawiać przez prywatną wiadomość w języku francuskim, jeśli wolisz
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tylko z amoniakiem pozostawię amfetaminę w wolnej bazie? To jak mogę ją ponownie przekształcić w chlorowodorek?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Oto typowy przykład reakcji kwasowo-zasadowej. Podczas reakcji soli amfetaminy, takiej jak chlorowodorek amfetaminy (HCl) lub siarczan amfetaminy z zasadą, taką jak amoniak, zasada usuwa część HCl, dając wolną zasadę amfetaminy. Sole są zazwyczaj rozpuszczalne w wodzie, podczas gdy wolna zasada nie.
W tym celu można użyć prawie każdej zasady. Jeśli chcesz wybrać jedną z nich, ale nie jesteś pewien, czy zadziała, możesz po prostu wyszukać "amfetamina freebase with ****", przy czym gwiazdki oznaczają wybraną bazę.
 
Top