Question Od maku do morfiny i od morfiny do heroiny - proszę o jasną i sprawdzoną metodę!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Obecnie uprawiam wiele maków w mojej piwnicy jako operację wewnętrzną... próbujemy tylko wyprodukować wystarczającą ilość heroiny dla siebie, byliśmy strzelcami przez lata i mamy dość kliniki metadonowej, ale nie jesteśmy zainteresowani zakupem z powodu dużych ilości fentanylu na ulicach.

Mój mąż uprawia marihuanę od lat, więc oczywiście chciał spróbować maku... osiągamy świetne wyniki, a zbiory są tuż za rogiem.

Mamy ekstraktor soxlet, oczyszczanie próżniowe, mnóstwo sprzętu i wszystkie niezbędne chemikalia: lista jest zamieszczona poniżej, proszę daj mi znać, czego mi brakuje?

Mój mąż ma duże doświadczenie w produkcji ekstraktów THC...

Zastanawialiśmy się głównie, czy jest to podobne do robienia ekstraktów, czy ktoś ma dostęp do prostego przepisu?
Czy możemy to zrobić za pomocą 99-procentowego lodowatego kwasu octowego lub bezwodnika octowego? Jeśli tak, to jak?

Kwas solny
Kwas siarkowy
Kwas benzoesowy
Lodowaty kwas octowy
Chlorek amonu
Wodorotlenek sodu
I oczywiście soda oczyszczona

Szukam jasnego przepisu, uprawiamy Tazzies lub tasmański wariant p. somniferum, a także mamutowe maki i czarne Betty's

Szukaliśmy wariantów o wysokiej zawartości alkaloidów, mamy wiele ogromnych doniczek, a jedna doniczka ma już około 30 strąków i wiele wyskakujących i kwitnących, a nasze 5 innych jest tylko trochę w tyle, posadziliśmy około 100 na doniczkę...

Są bardzo silne, jesteśmy bardzo dumni z naszego wewnętrznego ogrodu!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Zainteresowani również. Nawet jeśli wydaje się to naprawdę wielką sprawą.
 
Top