Looking for a vendor Polski nitroetan/nitrometan

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Słyszałem już od kilku osób, że pozyskują naprawdę tanie chemikalia z Polski.
Byłem skłonny zapłacić za butelkę chemii z ostatnim facetem, z którym rozmawiałem, a potem wysłał mi połowę, ale potem zamilkł....
Słyszałem też od kogoś innego, że Polska robi tanią chemię.
Szukam konkretnie nitroetanu lub nitrometanu - mogę znaleźć tylko beczki 25l, a jako domowy chemik nie mogę sobie pozwolić, ani nie chcę tyle!
Litr byłby dobry, z każdego, jeśli to możliwe, a także tylko niektóre z podstaw - czysty lub nawet azeotropowy H2SO4.
Jeśli nie wolno mi o to pytać lub może to być w lepszym miejscu, nie krępuj się.
Skąd ludzie pozyskują chemikalia w małych ilościach dla kogoś, kto wytwarza osobiste ilości psychedelików, aby pomóc swojemu zdrowiu psychicznemu. Jestem w Wielkiej Brytanii
dzięki!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Irytujące, prawda? Bez wycieczki do Polski lub zakupu 25l z Chin jestem bezradny...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Możesz łatwo znaleźć polski niteroetan, który jest tani, lub włoski, który jest drogi, oba są łatwe do znalezienia w Google
 
Last edited:

SkinnyChef

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Nitrometan można bez problemu dostać na organicchemistrypoland.pl - bez zbędnych pytań, ale problemem może być brytyjski urząd celny, nie wiem na ile kreatywny będzie w takich przypadkach.
A co do Nitroetanu... Nie znam prawa w UK, ale w UE jest to normalny legalny odczynnik. Można dostać trochę taniej na brumer.com lub w mniejszych ilościach w S3 chemicals w Niemczech.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Aby być uczciwym, dość łatwo jest wysłać to gówno do Wielkiej Brytanii. W ten sposób otrzymałem WSZYSTKIE moje odczynniki i rozpuszczalniki. Ta strona zmieniła mój świat...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Nitroethan - nitrochemis to przejrzysty sprzedawca z doskonałymi opiniami
 

Kingship

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
to tutaj lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Co masz na myśli? Czy w tym kraju jest nitro? Tak, jeśli pracujesz w zarejestrowanej firmie LUB masz link - o co właśnie pytam! Rany, ludzie są dla mnie DUŻO trudniejsi niż chemia. Przepraszam, jeśli brzmię jak kutas, ale każdy musi gdzieś zacząć, zanim będzie mógł publikować zadowolone odpowiedzi, takie jak ty!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ah tak, faktycznie spojrzałem na nitrochemis - właśnie zgubiłem link! Jestem za to bardzo wdzięczny! Wiem, że jest w sekcji linków, ale musiałem go przegapić za drugim i trzecim razem, gdy szukałem - pamiętam, że widziałem P2NP na tej stronie.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Cholera - nitrochemis nie wysyła nitroetanu do mojego kraju... jakie to irytujące. Często mi się to zdarza z tymi substancjami - zgaduję, że nie mogą lecieć samolotem towarowym...
Myślę, że mógłbym kupić trochę P2NP, ale tak naprawdę nie o to chodziło...
Wygląda na to, że każde "źródło", na które się natknąłem, nie wysyła do Wielkiej Brytanii.
Pozyskiwanie chemikaliów staje się coraz trudniejsze niż faktyczne chemiczne rxn, które robię
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
W rzeczywistości znalazłem świetny produkt, który jest sprzedawany w Wielkiej Brytanii i nie jest nawet nietypowym produktem do zamówienia. Jestem studentem sztuki i istnieje klej akrylowy, który jest wykonany z DCM i nitroetanu. Właśnie przyszedł i spodziewałem się metanolu, więc mogę zabrać się za syntezy DMT/DET, ale nie....lol
Uważam, że przydatne jest posiadanie wielu projektów w jednym czasie, gdy robisz te rzeczy, tylko pod względem pozyskiwania chemikaliów - prawdopodobnie nie pracowałbym nad dwoma projektami naraz, to szaleństwo, ale tak, faza pozyskiwania, której zawsze szukam w dzisiejszych czasach!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Przepraszam królestwo, szczerze. To było nie w porządku. Byłem po prostu zdezorientowany twoją odpowiedzią i robię detoks benzo w tej chwili. Naprawdę przepraszam za tak arogancką odpowiedź...
 
Top