Question Policyjny test narkotykowy kończy się niepowodzeniem

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Czy ktoś wie, dlaczego niektóre testy narkotykowe wskazują 4mmc, 3mmc itp. jako metamfetaminę?
Wiem, że mogą mieć zepsute testy narkotykowe, ale może jest też inny powód.
I jakich "sztuczek" używacie, aby zdać losowy test narkotykowy, gdy jesteście za kółkiem?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nie jest to tak naprawdę podstęp, ale załadowałbym wodę i wysikał się kilka razy przed wejściem do pojazdu lub trzymał tam trochę czystego moczu, jeśli nie obserwują cię zbyt uważnie. Oczywiście pod warunkiem, że jest to test moczu

Znajdź także stronę/forum/grupę, która śledzi i raportuje, gdzie gliny przeprowadzają testy w Twojej okolicy.

Wiem, że istnieje wiele leków, np. ritalin, które mogą dawać fałszywie pozytywne wyniki. Możesz być w stanie przekonać funkcjonariusza, że masz ADHD, po prostu wierć się trochę i udawaj, że rozpraszają cię przejeżdżające samochody.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Słyszałem, że istnieją spraye "higieny ciała", które mogą pomóc w teście śliny (tego właśnie używają) tylko wtedy, gdy spryskasz je przed spitestem. Nie podają żadnych składników produktu, więc tak naprawdę nie wiem, czy działają tak, jak reklamowano.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeśli spojrzeć na strukturę tych podstawionych katynonów, są one fenyloetyloaminą, podobnie jak met. Podobnie jest z amfetaminą i setkami innych narkotyków. Nic dziwnego, że wskazują na amfetaminę. Pokonanie testu zależy w dużej mierze od ich protokołu testowego. Picie dużej ilości wody zwykle kończy się złym testem, ponieważ sprawdzają poziom kreatyny i będzie on niski, jeśli twoje siki są rozcieńczone. Syntetyczny mocz w sklepie jest lepszy, ale jeśli wyślą go do laboratorium, zostaniesz ukarany za "niezgodność z ludzkim moczem" (zdarzyło się to mojej żonie), najlepszym wyborem jest pobranie od kogoś czystego moczu. Potrzebujesz minimum 2 uncji i utrzymuj go w cieple. Butelka z płynem do soczewek kontaktowych lub butelka z solą fizjologiczną w sprayu do nosa jest odpowiedniej wielkości, przyklej ją taśmą między jajami a udem, aby utrzymać ciepło. Kobiety mają szczęście. Masz idealne miejsce na butelkę o długości 3" i średnicy 1".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Spójrzmy na te wszystkie leki. Wszystkie mają fenyl (cykloheksan z podwójnymi wiązaniami) i łańcuch węglowodorowy składający się z 2-4 atomów węgla (etyl, metyl, propyl, butyl, wszystkie o różnej długości łańcucha węglowego) oraz aminę z tyłu (azot N). Wszystkie z nich mają ogniwo za N. To jest metyl (ch³)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Zbliża się test? Potrzebujesz czegoś, co może wywołać fałszywie pozytywny wynik i użyć go jako wymówki? Jakie inne produkty codziennego użytku mogą dać wynik fałszywie dodatni? Słyszałem, że ibuprofen może to robić, ale nie przyglądałem się temu.

Nie sądzę, aby jakiekolwiek detoksyfikatory faktycznie działały
 
Top