Question Piper Auritum. Nowe źródło safrolu

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tam gdzie mieszkam nie ma innego źródła safrolu niż piper auritum, z tą zaletą, że to plaga i jest wszędzie, co myślicie o syntezie mdma z olejku piper auritum, oczyszczam olejek jak pokazano w strike Total Synthesis, oczyszczanie 28% lodowatym kwasem octowym i alkoholem zbożowym, następnie destylacja. Coś jeszcze do dodania lub jakieś uwagi? Utlenianie kwasem mrówkowym i nadtlenkiem wodoru Myślę o redukcji rtęci i aluminium, jakie środki ostrożności powinienem podjąć?
Dzięki za komentarze
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Nie wiem, czy widziałeś już te informacje. To prawie wszystko, co chciałbyś wiedzieć o MDMA. Pierwsze 5-6 linków dotyczy różnych metod pozyskiwania oleju safrolowego, a szczególnie przydatny jest Comprehensive Safrole FAQ.
W każdym razie, mam nadzieję, że to pomoże:
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
DarkMarlboro.................. Albo mam bzdury Sass, albo myślę, że rada Strike'a dotycząca 28% kwasu octowego z lodowca nie jest solidną metodą. Czy próbowałeś tego z jakimkolwiek sukcesem? Próbowałem kilka razy z bardzo niską wydajnością produkowanego Safrolu. Co więcej, całe dodawanie etanolu, jak napisał Strike, nie ma nawet logicznego sensu. Jestem ciekaw, jakie są twoje przemyślenia na ten temat w znacznie późniejszym czasie.......
 
Top