Question Metaqualone - Quaaludes

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Czy ktoś ma jakieś informacje poza syntezą na temat Quaaludes? Słyszałem wiele pozytywnych opinii na ten temat, ale niewiele jest dostępnych.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Jestem świadomy syntezy, byłem tylko zaskoczony, że można znaleźć dostęp do tak wielu leków w jednym miejscu, ale nie ma żadnych wskazówek do Ludes. Widziałem kilka rzadszych chemikaliów, może nie ma w tym pieniędzy? Po prostu ciekawość.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Zrobiłem quaaludy z bezwodnika izatojowego i O-toluidyny z acetyloacetonem. Wydajność podana na erowid wynosi 80%. Uzyskałem co najwyżej 30%, więc zgodnie z ilością podaną w procedurze, ostateczna wydajność wyniosła około ~ 4g. Odczynniki w większości są bardzo tanie, ale gdy dawki wynoszą kilkaset miligramów, dość trudno jest przygotować wiele dawek. Z tego powodu cena jest zwykle nieuzasadniona dla większości. Mógłbym sprzedawać je tutaj, jeśli wystarczająco dużo osób byłoby zainteresowanych i skłonnych zapłacić cenę.
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Wiele osób, które nigdy nie próbowały MQ, chce go tylko dlatego, że nie wie, jak niesamowitym świętym Graalem jest ten związek, jeśli jest prawidłowo wykonany, niezależnie od HCL Freebase. Albo MYŚLĄ, że próbowali, jednego z tych śmieci, albo za słabego, albo toksycznego, albo mutagennego, albo dającego drgawki - jest mnóstwo analogów, które zawiodły. A ten, który działa, to a) igranie z własnym zdrowiem, aby uzyskać mutację genu lub skończyć w stanie odurzenia b) uderza silnie przy zaledwie 1/6 potrzebnej dawki MQ. Ale to wcale nie jest nirwana, jaką daje prawdziwa, oryginalna.


Koszt produkcji, jeśli jest wykonana prawidłowo, wynosi około 12-17 usd/g. Zwykle jest sprzedawany za 90 usd/g, przy większych ilościach może spaść do 60. Są jednak starzy wyjadacze, którym smakował, gdy był jeszcze dostępny w aptekach - którzy są skłonni zapłacić nawet 120-150 usd/g.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Naprawdę doceniam te pouczające posty. To zawsze było na mojej liście rzeczy do zrobienia, ale byłem nieufny z powodu braku renomowanych partii, które znalazłem i braku obiecującego analogu.
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
To również było na mojej liście rzeczy do zrobienia. Mój wujek bardzo dobrze o tym mówił "w tamtych czasach".
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Wujek z pewnością ma rację ;) Chodzi mi o to, że przy 300 mg najpierw doświadczasz przyjemności topnienia mięśni, przechodząc w całkowicie zrelaksowany stan, po 30-45 minutach rozpoczyna się drugi etap, możesz czuć się senny przez 10 minut i trochę zawroty głowy, ale obawy są zmywane z orgazmicznego ciepła rozprzestrzeniającego się w twoim ciele, jak najlepsza błogość opioidów. Ale bez irytującego kiwania głową. Kiedy wydaje ci się, że nie może być już lepiej, po 60-70 minutach wkracza ostatni etap, uzupełniając twoje doskonale fizyczne samopoczucie, bardzo nastrojową, delikatną euforię - przytulna stymulacja dopełnia krąg, osiągając najbardziej pożądany stan, jaki może zaoferować narkotyk (chyba że szukasz efektów psy/dissos, oczywiście). Po około 3 godzinach, po spędzeniu czasu w nirwanie, ale z bardzo przytomnym, rozbawionym umysłem - bez budzenia się w innym pokoju, jak to łatwo się dzieje w przypadku benzoblastów lub silnych opioidów, możesz iść spać i mieć najlepszy sen, jaki pamiętasz, budząc się świeży i całkowicie zadowolony z tego doświadczenia.

Wujek prawdopodobnie mógłby opowiedzieć historie o czymś nawet przewyższającym niebiańskie doświadczenie MQ, innej klasy, której nie można już znaleźć, z wyjątkiem niektórych prawie zerowych zastosowań rekreacyjnych - dodając do doświadczenia MQ, dodatkowe pierwsze 20 minut dające skok euforii i stymulacji, jak najlepsza kokaina i najczystsza amfetamina razem wzięte - przed przejściem do pozostałych 3 faz opisanych powyżej.

Obecnie jestem bardzo zajęty IRL, ale chciałbym porozmawiać więcej na takie tematy - najlepiej na prywatnej grupie?

Do wszystkich innych czytelników rozważających analogi MQ: róbcie cokolwiek, ale trzymajcie się z dala od NMQ, to naprawdę może dać wam darmowego raka (nie żeby na pewno tak się stało, próbując tego, ale nadal, między toksycznością a nieznanym "ile jest za dużo, aby uzyskać efekt mutagenny", poza tym, że nie jest jak prawdziwy MQ - nie jest to ryzyko warte podjęcia. MMQ da ci drgawki przy > 40-50 mg, także nie radziłbym takiego doświadczenia. A jeśli znajdziesz kogoś, kto twierdzi, że ma prawdziwą rzecz i kupisz, wyślij ją do testu laboratoryjnego dla własnego bezpieczeństwa. Proszę o zachowanie bezpieczeństwa, takie związki mogą być śmiertelne z kilku różnych powodów i nie należy ich traktować jak "RC" innych znanych klas.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Masz całkowitą rację co do analogów. Zrobiłem i wypróbowałem mebroqualone i mecloqualone, i w niczym nie przypominają one prawdziwego narkotyku. Byłem zbyt przestraszony, aby wypróbować inne analogi, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia drgawek. W ogóle nie polecałbym analogów. Istnieje wiele lepszych leków. Prawdziwy metakwalon jest dobry, ale moim zdaniem jest przesadnie reklamowany. Myślę, że wiele osób romantyzuje go tylko ze względu na rzadkość i fakt, że prawdopodobnie nie brali go od ponad 30 lat. Może to tylko ja, bo nie lubię środków uspokajających.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18


Oczywiście zawsze jest to subiektywne, jeśli jesteś zwolennikiem tylko silnych stymulantów, dissów lub psyche, prawdopodobnie nie jest to coś, co przyciąga cię tak bardzo. Ale dla każdego polytoksyka, który lubi zarówno wzloty, jak i upadki, oraz dla psychologicznych i fizycznych efektów, jakie daje, bardzo trudno jest go nie lubić, ale rozumiem twój punkt widzenia.

@MadHatter
Czy wiesz o takich badaniach?


"W niniejszym badaniu zidentyfikowaliśmy nowy analog metakwalonu, 2-fenylo-3-(p-tolilo)chinazolino-4(3H)-on (PPTQ), w badaniu przesiewowym 67 analogów w pięciu podtypach aß2?2S GABAAR".

"Tak więc analog 2,3-difenylo-chinazolin-4(3H)-onu (PPQ) wykazywał 40-120-krotny wzrost siły modulującej w porównaniu do MTQ w podtypach a1,2,3,4,5ß2?2S GABAAR w opartym na fluorescencji teście FLIPR Membrane Potential Blue (FMP)".

"Wreszcie, wykazano, że miejsce PPTQ jest allosterycznie powiązane z miejscami docelowymi neurosteroidów i barbituranów, ale nie z miejscem benzodiazepinowym o wysokim powinowactwie w receptorze a1ß2?2S. Podsumowując, opracowanie wysoce silnego, biodostępnego GABAAR ago-PAM poprzez subtelne modyfikacje rusztowania metakwalonu pokazuje, że derywatyzacja tego niesławnego leku z przeszłości może prowadzić do modulatorów o odmiennych właściwościach funkcjonalnych na receptorach."
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Informacje na erowid i różnych innych znalezionych na reddicie i innych społecznościach chemicznych mogą być w porządku dla bardzo wykwalifikowanych chemików, ale nie są wystarczająco szczegółowe i nadal zawierają pewne zmienne (oparte na wybranych prekursorach), koszty i nieokreślone - rzeczy, które mogą sprawić, że życie będzie O WIELE ŁATWIEJSZE, pozwalając przeciętnemu chemikowi na osiągnięcie świetnej syntezy z wysoką wydajnością. I mieć mniej kłopotów w ostatniej, ale nie mniej ważnej części oczyszczania - w przeciwnym razie uzyskanie produktu końcowego z rakiem pęcherza moczowego nie jest tak naprawdę celem przy próbie stworzenia jednej z najprzyjemniejszych substancji chemicznych w farmakologii vintage.

Jedynym miejscem na świecie, w którym nadal jest to produkt farmaceutyczny, jest RPA, ale kontrole ISO / jakości są tak słabe, że tabletki w blistrach zawierają O-toulidynę i jest to jeden z wielu powodów, dla których ludzie nadużywający ich kończą z tą chorobą. W jednym z niewielu przypadków na świecie nielegalny syntetyk byłby lepszy niż produkt farmaceutyczny.

Mam dostęp do niepublikowanych informacji pozostawionych mi przez 3 różnych bardzo wykwalifikowanych chemików, którzy wyprodukowali kilka partii MQ (i mogłem potwierdzić jego czystość, dwukrotnie wysłaną do testów laboratoryjnych) - dotyczących odzyskiwania prekursorów niekontrolowanych bez marnowania czasu na dodatkowe kroki, bardzo szczegółowy opis niepublikowanych lub niekompletnych alternatywnych tras syntezy, a także szczegóły dotyczące prostego / skutecznego procesu oczyszczania.

Nie mam wykształcenia chemicznego, więc moje zrozumienie tego dziedzictwa jest ograniczone. Widziałem modę na "powrót" MQ, nawet jeśli na razie jest postrzegany jako cięcie w innych chemikaliach (wtf, dlaczego - i nie, nie mówię o NMQ lub MMQ sprzedawanych z Chin) i nie na scenie publicznej (może lepiej? Mogę sobie wyobrazić ćpunów benzo, którzy dostają trochę tylko dlatego, że ma reputację lub nastolatków, którzy widzieli Wilka z Wallstreet na Netflixie - i myśląc w najgorszym przypadku, jeśli wezmą kolejną dawkę, po prostu zasną lub wpadną w benzo blast - wszyscy wiemy, że prawdopodobnie tak się nie skończy, zamiast tego z wiecznym snem) - nie mam ochoty dzielić się informacjami w tym publicznym poście - ale zainteresowani chemicy, którzy chcą uzyskać syntezę tego, o ile jest to na własny użytek lub po prostu dzielenie się z kilkoma osobami, które wiedzą, co robią - a także niektóre prekursory, które mogę dać bezpłatnie (w zależności od kraju) - mogą mnie PM.

PS: Nie mam wykształcenia naukowego, ale nie jestem całkowicie głupi - każda osoba związana z LE, która powinna zająć się lepszymi rzeczami, takimi jak polowanie na terrorystów lub *****filów, zamiast marnować czas tutaj, lub każdy przypadkowy bezmyślny chemik, który po prostu chce prekursorów za darmo - nie marnuj klawiszy klawiatury, próbując się ze mną skontaktować. :)
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Towar sprzedawany w RPA jest w większości wytwarzany w tajnych laboratoriach. Również synteza jest naprawdę prosta. Możesz kupić wszystkie prekursory (jeśli w małych ilościach) bez kopania do drzwi. Nawet jeśli nie możesz zdobyć o-toluidyny, możesz zdobyć acetylo-o-toluidynę, która nie jest w ogóle obserwowana. (o ile mi wiadomo) Prosty refluks w HCl pozwoli ci uzyskać toluidynę i nie rób tego z kwasem antanrylowym. Jeśli zamówisz wystarczającą ilość, obiecuję, że zostaniesz odwiedzony przez federalnych.
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Czy masz na myśli refluks z kwasem GA i 98% kwasem siarkowym? - Może to właśnie kwestia kwasu antranilowego sprawia wiele problemów przeciętnym chemikom próbującym wykonać MQ? Istnieją dwa inne udokumentowane przeze mnie sposoby na wybicie kwasu w jednym kroku z innych niekontrolowanych prekursorów, nie jestem pewien co do wydajności.
Moje silne zainteresowanie tym związkiem - bardziej niż celami rekreacyjnymi (szczerze mówiąc, dla mnie jest lepszy niż kilka opioidów, w tym fentalogi i zeny wypróbowane do tej pory) - ma na celu przetrwanie - ze względu na specyficzną chorobę snu / snów.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Nie, chodzi mi tylko o deacetylowanie acetylo-o-toluidyny w celu uzyskania o-toluidyny. Jest to droższe, ale trzeba pracować z tym, co można uzyskać. Chodzi mi tylko o uzyskanie prekursorów, a nie zrobienie tego "w jednym garnku". Sugerowałbym poszukanie pomocy, jeśli masz problem medyczny, ale nie mogę ci mówić, jak masz żyć. To twoje życie i żyj tak, jak uważasz za stosowne. Bądź bezpieczny i z Bogiem💚
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Dziękujemy za odpowiedź. O-Toulidine jest faktycznie bardzo tania i nie tak trudna do zdobycia, przynajmniej w UE. Szukam rzeczywistej pomocy i przeszedłem przez niezliczonych lekarzy i przepisano mi ponad 120 leków - ale jak dotąd nic nie zadziałało, z wyjątkiem tych, o których wspomniałem :/ Wysłałem ci PM, aby wyjaśnić ci bardziej szczegółowo historię medyczną, której wolę nie publikować publicznie. jeśli masz inną radę, możesz odpowiedzieć na mój PM.
Wszystkiego najlepszego,
 
Top