Meth Synth: czy istnieją alternatywy dla h3po2 lub czerwonego fosforu, które są nieosiągalne?

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
PROSZĘ, czy są jakieś alternatywy dla h3po2 lub czerwonego fosforu, są one nieosiągalne w moim kraju, ktoś pomoże?
mam kryształy jodu / naoh / kwas jodowodorowy / hcl / eveeeeryyyything mam dostęp do wszystkiego z wyjątkiem tych dwóch plase ktoś pomóc
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Możesz użyć fosforku glinu (AlP), ale może on uwalniać toksyczny gaz fosfinowy. Należy to robić na zewnątrz lub w wyciągu i nosić maskę przeciwgazową. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Folia aluminiowa była używana do przekształcania etanolu w jodek etylu, ale nie w etan. Jod i czerwony fosfor mogą przekształcić etanol w etan. Fosforek glinu zawiera fosfor.

Oto norefedryna redukowana do dekstroamfetaminy.
Orp7lDPkS4


Fosforek glinu to nie żart. Jeśli wdychasz fosfor, jesteś martwy.
JHlYWQgeDq


Toksyczny gaz fosfinowy.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
jak postępować proszę o proporcje pseudofedu i jodu i fosforanu glinu i czas do refluksu i ciepła proszę
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Nie fosforan glinu AlPO4. Fosforek glinu AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
i może zastąpić czerwony fosfor ? w redukcji hidroidów ?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Czy jest tu jakaś pomoc?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Witam, proszę o jakąkolwiek pomoc, czy jest jakiś sposób, aby to zrobić bez czerwonego fosforu, proszę chłopaki mam tylko i2 (klasa laboratoryjna) i hi (57%) proszę o jakąkolwiek pomoc, czy istnieje jakaś alternatywa dla czerwonego fosforu, ponieważ mogę znaleźć h3po2 (hipokwas), czy jest jakiś inny kwas, który może pomóc?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
22
Reaction score
3
Points
3
Brak dostępu do meczów w Twojej okolicy? Uderzające pady są dobrym źródłem
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
istnieje, ale nie jest skalowalny, ponieważ zajmuje dużo czasu, ponieważ pudełka zapałek w moim kraju są rzadkie do znalezienia ... nie mam problemu z tabletkami pse lub efidryną lub kwasem hidriodowym lub kryształami jodu moim jedynym problemem jest red.p i hypo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
22
Reaction score
3
Points
3
Zauważyłem, że istnieją inne sposoby na jego uzyskanie. Możesz zapytać jednego z tutejszych ekspertów w prywatnej wiadomości
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Pobierz fosforek glinu. Upewnij się, że kolba jest wypełniona argonem, aby uzyskać obojętną atmosferę. Możesz połączyć jod (I2), kwas jodowodorowy (HI) i fosforek glinu (AlP) z atmosferą argonową (Ar) i efedryną lub norefedryną, aby zredukować je do dekstrometamfetaminy lub dekstroamfetaminy i ewentualnie dodać rozpuszczalnik heksanowy (płyn do zapalniczek węglowych lub paliwo obozowe Colemana).

Fosforek glinu (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jeśli masz kwas jodowodorowy, to wszystko, czego potrzebujesz, aby zredukować efedrynę/pseudo do metamfetaminy. Wystarczy refluksować kwas jodowodorowy i efedrynę przez kilka godzin.
Reakcja kwasu podfosforowego/czerwonego fosforu i jodu tylko wytwarza kwas jodowodorowy.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Czy jesteś tego pewien? Ponieważ czytałem gdzieś, że czerwony fosfor jest również potrzebny do utrzymania reakcji?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Czerwone p lub zawartość fosforu zjada jod, a kwas jodowodorowy jest produktem, wraz z (chyba?) pewnymi rzeczami, które są poddawane recyklingowi (hipo?), gazem fosgenowym i wodą?
Nie jest konieczne wytwarzanie mety, jeśli masz już HI (kwas jodowodorowy), ale jest on poddawany recyklingowi i reaguje z każdym jodem, dopóki się nie wyczerpie. Właśnie dlatego można zachować czerwony p i użyć go do kilku gotowań, zanim stanie się nieaktywny (a przynajmniej tak mi powiedziano). Nigdy nie słyszałem, by ktokolwiek był w stanie zachować hipo do innego użytku, więc nie jestem tego pewien. Czerwony p zwykle jest odfiltrowywany z roztworu po reakcji z EP/PSE, a wszelkie pozostałości jodu są neutralizowane tiosiarczanem sodu przed przekształceniem go w HCl.

Nie znam dokładnego mechanizmu i nie mam ochoty dłużej go szukać.... Nie widziałem też zbyt wielu informacji na ten temat, ponieważ jest to "przestarzała" metoda i nikt już nie może się nią przejmować, więc nie jestem do końca pewien, czy czerwony p zregeneruje kwas jodowodorowy po użyciu go do redukcji EP/PSE lub in-situ, czy też może być użyty tylko do reakcji z jodem w celu wytworzenia kwasu jodowodorowego. Być może ktoś, kto naprawdę wie i może to wyjaśnić, będzie nam pobłażliwy...
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
dziękuję, minęło trochę czasu, odkąd opublikowałem moje pytanie, ale nie ma tu ekspertów, którzy mogliby odpowiedzieć, a ja naprawdę utknąłem, nie mam też nic przeciwko wyrzuceniu Hi po jego użyciu, ponieważ jest tani tutaj, gdzie mieszkam, w każdym razie byłeś jedyną osobą, która odpowiedziała, dziękuję bardzo.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Czy jesteś tego pewien? Ponieważ czytałem gdzieś, że czerwony fosfor jest również potrzebny do utrzymania reakcji?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Tak, ma rację. HI 57% dobrze spełni swoje zadanie, ale trzeba go użyć w nadmiarze, stężenie musi pozostać > 40% przez cały czas. Możesz zmniejszyć ilość potrzebnej HI, dodając H3PO4 85%+ w trakcie reakcji, co ją odwodni i utrzyma wysokie stężenie funkcjonalnej HI. Ostrożnie! Nie chcesz wypchnąć HI na zewnątrz!
Innym sposobem jest wytworzenie HI in situ z kwasu fosforowego i NaI lub KI.
I oczywiście H3PO3 będzie działał bardzo dobrze jako zamiennik RP lub H3PO2 - wymaga go więcej i wyższych temperatur, ale działa świetnie. H3PO4/NaI lub KI wymaga jeszcze wyższych temperatur.
H3PO3 można znaleźć w sklepach z artykułami do hydroponiki lub winnic.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
hi + h3po3 czy możesz podać temperaturę i czas refluksu?
 
Top