Question MDP2NP do MDMA, czy to możliwe?

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
Mam 1-(3,4-metylenodioksyfenylo)-2-nitroprop-1-en i LAH.

Wiem, że istnieje trasa 100 MDA Shulgin.

Dzięki
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Po prostu nie jest to najbardziej wydajny sposób... nawet jeśli jest to możliwe, osobiście wolałbym MDA, ponieważ należy spodziewać się znacznych strat na końcowym etapie monometylacji. MDP2NP można również przekształcić w MDP2P, a następnie poddać aminowaniu redukcyjnemu metyloaminą, ale nie mam pojęcia o wygodzie tej metody, ponieważ keton jest dość wrażliwy i musi być przechowywany w zamrażarce przez możliwie najkrótszy czas.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Zawsze zastanawiałem się, skąd wy bierzecie piperonal, może piperonil alkohol ozonolisis, kto wie, gdyby ktoś wystawił piperonal do kupienia, wziąłbym trochę, nawet ze względu na zapach ha
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Wystarczy przeprowadzić ozonolizę piperyny, którą można wyekstrahować z czarnej papryki, jeśli masz czas lub po prostu kupić jako ekstrakt z pieprzu.
Myślę, że był też sposób na przejście od waniliny do aldehydu protokatechowego, a następnie piperonalu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Jest pmk glycidate mój przyjaciel, ale właśnie wspomniałem, że mógłbym kupić piperonal, gdyby był dostępny.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Wiem, że pytałeś, jak możesz go zdobyć i odpowiedziałem na twoje pytanie.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
kwas octowy, urotropina, chlorek piperonylu uzyskać około 30 g piperonalu o czystości 96%
 
Top