Question Producent proszę o odpowiedź!

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Hej! Czy istnieje dobra marża zysku jako producent, warta ryzyka rozpoczęcia działalności? Dzięki chłopaki
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
680
Points
93
Oczywiście producenci mają maksymalny zysk i kontrolę nad jakością produktów.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Dziękuję za uprzejmą odpowiedź na moje pytanie! Ostatnie pytanie brzmi: ile wyniósłby kapitał początkowy?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
680
Points
93
Możesz zacząć od zestawu szkła laboratoryjnego (200-300 euro) i zestawu odczynników chemicznych za 500-1000 euro
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Przepraszam za ponowne zabranie czasu, ale powiedzmy, że mam od 10 do 100 tysięcy do zainwestowania jako kapitał początkowy. Czy byłoby to bezużyteczne, skoro powiedziałeś, że możesz zacząć od 1k3?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Common Sens to wszystko, czego potrzebujesz, aby samodzielnie odpowiedzieć na to pytanie
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
680
Points
93
Należy zacząć od najprostszych rzeczy i stopniowo zwiększać poziom, złożoność syntezy i wielkość produkcji.

W budżecie 100 tys. zł można stworzyć dobre laboratorium z wentylacją, reaktorem, filtrem orzechowym i dużą liczbą odczynników. Wcześniej jednak trzeba zdobyć podstawowe umiejętności.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kocham Cię! Gdybym mógł dać ci napiwek za pomoc, zrobiłbym to teraz. Jeszcze raz dziękuję!
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Pomyślałbym, że dealerzy otrzymują największą część, przynajmniej w produkcji kokainy / heroiny.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Gotowanie dużych partii nie jest tak zabawne, a koszty są wyższe, gdybym miał możliwość powrotu do punktu, w którym zacząłem, nie byłbym najciężej pracującym facetem z całego łańcucha, a zyski są niższe niż w przypadku dużych odsprzedawców, którzy mogą kupić twoje duże partie, a problemy końcowe są większe niż jakiekolwiek życie, które miałeś.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, wiele rzeczy może pójść nie tak, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników i zawsze się z czymś zmagasz, bardzo stresujące
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Prawie tak samo jak życie.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Nie można zostać zamkniętym w więzieniu na długie lata tylko pracując na pełny etat
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Cóż, prawdopodobnie tak, można. I to bardzo długie lata wstecz))
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Podczas gdy utrzymanie pracy w pełnym wymiarze godzin może rzeczywiście zmniejszyć prawdopodobieństwo uwięzienia, ważne jest, aby przyznać, że legalne zatrudnienie nie gwarantuje immunitetu przed zamknięciem. Nawet osoby przestrzegające prawa i posiadające stałe zatrudnienie mogą zostać uwikłane w kwestie prawne lub uwięzione z powodu różnych czynników, takich jak niesłuszne oskarżenia, systemowe uprzedzenia w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub nieprzewidziane okoliczności. Dlatego też, choć praca w pełnym wymiarze godzin może zapewnić stabilność i zmniejszyć narażenie na działalność przestępczą, nie eliminuje potencjalnego ryzyka uwięzienia. Zajmowanie się kwestiami systemowymi w systemie prawnym, opowiadanie się za sprawiedliwym i bezstronnym wymiarem sprawiedliwości oraz wspieranie inicjatyw promujących resocjalizację i zapobieganie przestępczości to kluczowe kroki w zapewnieniu sprawiedliwego i równego społeczeństwa dla wszystkich.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Czy naprawdę porównujesz produkcję narkotyków i bycie związanym z ludźmi, którzy popełniają podobne przestępstwa, do pracy na pełny etat? Mówisz poważnie? Oczywiście są pewne okoliczności, których nie można przewidzieć i na pewno można zostać fałszywie oskarżonym, ale produkcja narkotyków jest naprawdę poważnym przestępstwem, a policja aktywnie poszukuje dilerów i producentów narkotyków. To porównanie to zwykła bzdura i pokazuje, że nie masz zbyt dużego doświadczenia w tego rodzaju pracy.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Tak, naprawdę. I mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że jesteś młody i ambitny i to dobrze. Jednak radziłbym otworzyć umysł, wyjść z pudełka, włączyć wyobraźnię, a przekonasz się, że czasami warto się zgodzić, aby się nie zgodzić. Wiedza nie zawsze pochodzi z mądrości innych. Często pochodzi z własnego doświadczenia życiowego. I zostawię cię z tym, abyś sam się o tym przekonał, na linii życia.
Jeśli chodzi o moje doświadczenie, mogę powiedzieć, że mam ponad 45 lat, a moje doświadczenie w tej branży zaczęło się około 26-27 lat temu. Twoje doświadczenie jest oczywiście znacznie większe, jednak moje również nie jest aż tak żałosne.
Ale doceniam twoją opinię. Dzięki za podzielenie się nią z nami!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Tylko osoba bez doświadczenia w tej branży może porównać biznes farmaceutyczny do pracy na pełny etat. "że jesteś młody i ambitny" dzięki za te ciepłe słowa, to miłe z twojej strony, jestem bardzo młody i ambitny, podbiję świat!

"Mam ponad 45 lat, a moje doświadczenie w tej branży zaczęło się około 26-27 lat temu." Ponownie pokazujesz brak doświadczenia, dzieląc się niepotrzebnymi informacjami. Może kłamiesz, to dobrze.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Lol! Tak trzymaj! Musisz się jeszcze wiele nauczyć, nie trać czasu! )) Jak zaczynasz tracić przyczepność.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Tak, dzięki za cenne rady, wciąż mam dużo czasu na robienie głupich rzeczy jako 16-letni dzieciak
 
Top