Question tworzenie 4MMC LAB, na co muszę zwrócić uwagę? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Chcę zająć się produkcją 4mmc, ale nie jestem do końca pewien, od czego zacząć. Po pierwsze, nie mam doświadczenia w chemii. Chcę stworzyć małe lub średnie laboratorium (do produkcji maksymalnie 1 kg mefedronu na raz).
Zakładam, że najlepiej byłoby najpierw zaopatrzyć się we wszystkie chemikalia, a potem w szkło? Jak ryzykowne jest zamawianie losowych chemikaliów z UE (czy automatycznie trafi się na jakąś listę obserwacyjną?).
moim największym problemem jest to, że nie mam gdzie gotować poza domem. co jest dość głupie z punktu widzenia opsec. jakie miejsca do gotowania byście polecili? dzięki.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Aby być najbezpieczniejszym, nie chcesz mieć żadnego związku z własną tożsamością. więc znajdź przyjaciela lub kogoś, komu możesz zapłacić za użycie jego nazwiska i adresu lub po prostu podaj fałszywe nazwisko. (Z punktu widzenia ewentualnego skazania nie wysyłaj wszystkich chemikaliów razem, wyślij je, łącząc je w pary w niewinny sposób, a także kontrolowane prekursory (te poważne), aby firma zmieniła etykietę. nie wysyłaj sprzętu razem z chemikaliami, wysyłaj osobno, najlepiej na inny adres lub jeszcze lepiej na dwa różne adresy. po prostu upewnij się, że wszystko nie dotrze razem. jeśli nie jest razem, policja nie ma sprawy.
Jeśli popełniasz inne przestępstwa, pamiętaj, że możesz być już pod obserwacją, w tym przypadku wszystkie powyższe są jeszcze ważniejsze.
Gdzie gotować? Zdrowy rozsądek mówi, że gdzieś w cichym i ustronnym miejscu, w strefie wiejskiej, zawsze unikaj oszczędzania rzeczy i robienia rzeczy z własnego domu. nie sraj na własnym progu, to zasada numer 1 !!!!!! Zawsze podobał mi się pomysł mieszkania na najwyższym piętrze dla niezbyt dużej konfiguracji. w pół ruchliwym bloku mieszkalnym. Nie ma okien, przez które ludzie mogliby patrzeć, nikt nie zauważa / nie rozpoznaje cię w holu i możesz dyskretnie wywietrzyć okna... Wreszcie, jeśli możesz znaleźć sprzedawcę, któremu możesz zaufać, na przykład mam nadzieję, że sprzedawcy tutaj, byliby najlepszym miejscem do kupowania, ponieważ możesz poprosić o wszystkie zmiany nazw / ukrycie, których pragniesz, bez paranoi, myśląc, że zostaniesz oszukany lub wrobiony.
to tylko moja opinia, powodzenia
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Najtrudniejszą częścią jest lokalizacja i to, jak oddzielić się od niej na papierze. Jednocześnie myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, że nikt nie zna lokalizacji laboratorium oprócz ciebie. Jeśli tylko ty znasz lokalizację, jest znacznie mniej punktów awarii. Miej domy skrytek i zaoszczędź pieniądze na dobrych prawników. Zorientuj się w sieci dystrybucji przed rozpoczęciem i upewnij się, że masz do czynienia z jak najmniejszą liczbą osób.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Niskie doświadczenie w chemii, nie ma problemu mogę nauczyć cię syntezy, ale nie jestem ekspertem, ale całkiem dobry.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc jest bardzo łatwy do wykonania, nie potrzebujesz szkła laboratoryjnego tylko butelki z
butelka soku strzykawka i jakieś urządzenie do odtwarzania butelek i maska gazowa z filtrami
 
Top