• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ma - huang - efedra - pikowanie, ekstrakcja, produkcja

Methamphetamine

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Cześć wszystkim. Dużo tu dyskusji o tym, co robić, skąd brać skrzynki, pseudo, czy iść w metodę p2p i tak dalej... Załadowałem wiele rzeczy, patenty na wytwarzanie pomocy dla drożdży efa i benzaldehydu. Ale zanim zaczęto to robić w ten sposób, efa była wstrząsana prosto z leja. Jest kilka zaparzaczy i chyba najbardziej wydajny daje około 10g efa na 100g ( suchej masy ? ) teraz nie wiem czy to sucha masa czy świeża, ale chyba nie ma to teraz znaczenia. Swoją drogą, gdzieś tu na forum jest poradnik dotyczący ekstrakcji. Chciałbym raczej zapytać czy ktoś próbował takiej ekstrakcji ? Kiedyś przywiozłem trochę squasha z wakacji, około 50 g suszu, może więcej. Ekstrahowałem i skończyłem z zielonym żelem, nie mogłem zrobić z niego hcl ani klarownej bezbarwnej bazy. Ale później zastanawiałem się, czy zielony żel można również poddać bezpośredniej reakcji z I/Rp? Czy byłoby to możliwe? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Dzięki i powodzenia.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Synteza metamfetaminy z efedryny
Około 425 gramów zmielonego materiału roślinnego efedryny przemyto trzykrotnie metanolem. Popłuczyny z metanolu zebrano i pozostawiono do odparowania, uzyskując zielonkawo-brązową smolistą substancję. Do tego materiału dodano 250 ml 57% roztworu kwasu jodowodorowego i 9,5 grama czerwonego fosforu w 1000 ml kolbie okrągłodennej. Kolbę wyposażono w chłodnicę roboczą i płaszcz grzewczy. Mieszaninę ogrzewano i pozostawiono do wrzenia przez około 5 godzin. Wodny roztwór reakcyjny przefiltrowano, przygotowano NaOH (pH > 12), a następnie ekstrahowano trichlorotrifluoroetanem (Freon-113). Organiczny roztwór wysuszono na bezwodnym Na2tak4. Następnie do freonu wprowadzono gazowy chlorek wodoru, co spowodowało krystalizację produktu końcowego w postaci soli chlorowodorkowej812. Próbki mieszaniny reakcyjnej pobierano w różnych momentach syntezy. Próbki te bazowano, ekstrahowano chlorkiem metylenu i analizowano metodą GC-IRD i GC-MSD. Próbki pobrano w czasie reakcji wynoszącym 60, 127 i 310 minut syntezy. Przetłumaczono ze źródła:
erowid*org/archive/rhodium/chemistry/ephedra.html
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś wypróbował to naprawdę? ? Wiem, gdzie na południu nad morzem rośnie dużo chvojnika. Według tego TEKU zielone błoto powinno być w stanie reagować klasycznie
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Nie próbowałem tego osobiście
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź
 
Top