Salon

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Jeśli potrzebujesz szczegółowych instrukcji dotyczących syntezy różnych substancji psychoaktywnych,
zapraszamy do sekcjiTechnologie syntezy i analizy (link).

Jeśli chcesz kupić lub sprzedać narkotyki, możesz to zrobić w sekcji Rynek (link).


Natomiast sekcja Poczekalnia to otwarty obszar rozmów, w którym można dyskutować na dowolne tematy.
Należy pamiętać, że w tej sekcji, podobnie jak we wszystkich innych sekcjach forum,
nie wolno obrażać swoich rozmówców.

Wszystko inne jest dozwolone.

Chłopaki, co sądzicie o naszym forum? Mamy młody projekt, ale bardzo obiecujący. Dopiero zaczynamy naszą podróż, ale wielu z was już widzi potencjał projektu i korzyści, jakie może przynieść jego uczestnikom. Teraz stoisz u jego początków i jesteśmy wdzięczni, że nas wspierasz.
Czego Twoim zdaniem brakuje w naszych zasobach? Co chciałbyś zobaczyć tutaj teraz lub w przyszłości? Czy jest coś, co chciałbyś dodać lub zmienić? Zapisz wszystkie swoje życzenia i spostrzeżenia, wysłuchamy każdego.

Może chciałbyś uczestniczyć w życiu naszego zasobu lub zaoferować jakieś usługi?
Napisz do mnie lub Admina HEISENBERGA w prywatnych wiadomościach, porozmawiamy o tym.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
W przyszłości mogę rozważyć quizy i egzaminy online, aby mieć dobre wyobrażenie o poziomie chęci sprawdzenia się użytkowników, pomocna może być również aplikacja edukacyjna, a także sekcja, w której filmy i zdjęcia powinny być publikowane anonimowo w celu uzyskania opinii.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Chciałbym wnieść swój wkład w forum, nie tylko będąc aktywnym członkiem lub prowadząc grupę społeczności.

O jakich sposobach myślicie? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
To właściwie dobre pytanie.
Nasz zespół forum jest najlepszy na świecie w produkcji nowych leków. Biznes narkotykowy przestał się rozwijać dawno temu. Niewiele osób odważyło się spróbować czegoś nowego. Zaskakuje mnie to, że MDMA wciąż jest najpopularniejsze ze wszystkich istniejących narkotyków (nietrudno to zrozumieć, analizując trendy google dla niektórych zapytań).
Tak zwane najpopularniejsze rynki darknet mają kilkadziesiąt tysięcy sprzedaży rocznie, co jest porównywalne z codzienną sprzedażą uliczną w metropolii.
Chcemy stać się popularni. Nie tylko wśród dość wąskiej grupy odbiorców, która korzysta z torusa i zajmuje się syntezą substancji psychoaktywnych. Naszym zadaniem jest zmiana paradygmatu całego biznesu narkotykowego. Sprawić, by biznes narkotykowy był bezpieczny dla wszystkich jego uczestników. Aby kupujący nie wchodzili w bezpośredni kontakt ze sprzedawcami, aby producenci nie wchodzili w bezpośredni kontakt z dystrybutorami.
Istnieją trzy główne problemy w biznesie narkotykowym:
  1. Zdobywanie odczynników chemicznych.
  2. Metody wytwarzania substancji
  3. Sprzedaż

Nasze forum rozwiązuje dwa pierwsze problemy. Można tu kupić niemal wszystko, co jest potrzebne do produkcji najpopularniejszych substancji. Pozostaje rozwiązać problem sprzedaży.
Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać rynek przyszłości? Co sprawi, że uliczni sprzedawcy przeniosą się do darknetu?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Musisz to ułatwić. Uliczni sprzedawcy dorzucają trochę ubrań i otwierają drzwi. Wszystkie rzeczy potrzebne do ochrony przed narażeniem na niebezpieczeństwo w Internecie wydają się przytłaczające. Jestem dość obeznany z Internetem jak na starszego mężczyznę, ale ogony, klucze, węzły wyjściowe, cały oddzielny komputer, który nigdy nie wchodzi do sieci... to powstrzymuje mnie od interakcji w sposób, w jaki bym chciał. Nawet nie wiem, jakie pytania zadać. Zdziwiłbym się, gdyby większość dealerów była ekspertami technicznymi.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Zgadzam się z tym.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem studiować wszystko, byłem bardzo podekscytowany. Wymyślałem różne rzeczy, a potem przeczytałem post Heisenberga o bezpieczeństwie. (Swoją drogą, Heis, jak zwykle świetny post. Ocena A).

Śledziłem jego samouczek, naprawdę wkładając wysiłek w naukę. Ale wtedy to mnie uderzyło, jak ukąszenie komara w czoło... Nie będę miał czasu na robienie tego, co chcę robić, ponieważ wszystkie rzeczy związane z cyberochroną są bardzo czasochłonne! Mam na myśli, że to prawdopodobnie standardowe rzemiosło dla ludzi, którzy przenoszą dużą ilość produktów, ale ja chcę po prostu pobawić się w kuchni, trochę się leczyć itp.

Wydaje się, że to statystyczna prawda, że jakiś procent członków forum to stróże prawa. Po prostu coś do przemyślenia.

Zastanawiam się więc, czy nie wystarczy po prostu połączyć się przez VPN i zataczać się z moją zaufaną przeglądarką tor?

Przemyślenia?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Aby rozwiązać trzecią kwestię, myślę, że darkweb musi myśleć bardziej nowocześnie :)

Może teraz zawierać nowe podstawy, nie tylko takie jak dead drops, ale także ułatwiać sprzedawcom skalowanie ich działalności w porównaniu do prowadzenia jakiejkolwiek innej formy działalności online, ponieważ są to opcje, z którymi obecnie konkurują nielegalne firmy farmaceutyczne w darkwebie.
Myślę, że zadaniem platform handlowych jest włączenie tych struktur.
Myślę, że przykładami mogą być:
  • Bezpieczeństwo (XMR, PGP, trudniejsze warunki dla nowych członków forum/nowych sprzedawców, technologie Web3 dla 2FA).
  • Projekt UI/UX
  • Użyteczność
  • Opcje reklamowe
  • Możliwość włączenia promocji marketingowych
  • Możliwość pomiaru wydajności marketingu/sklepu
  • Zachęty dla nowych klientów do dołączenia do platformy
  • Wyższe wymagania dla sprzedawców
    • kontrola jakości
    • lepsza zawartość zdjęć/filmów dla dowodów i treści
    • system poziomów
    • depozyt tylko dla nowych dostawców
    • Minimalny dzienny czas online w celu zapewnienia lepszej obsługi klienta.
Ponadto nadal uważam, że dead drops mogą być świetnym rozwiązaniem, aby zachęcić nowych klientów korzystających z darkwebu.
Ale aby uczynić to dostępnym i nowoczesnym, należy najpierw zachęcić nowych sprzedawców do rozpoczęcia sprzedaży w darkweb.
Myślę, że wtedy, gdy podaż może zostać poprawiona (oferta, jakość, cena), popyt podąży za nią.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG aby coś dodać, powiedziałbym, że rynek przyszłości powinien obejmować czystą strukturę martwych kropli z systemem hyrachiarycznym.
W ramach tego systemu możliwe byłoby nie tylko uzyskanie flag dla klientów/sprzedawców, ale także ich wyrównanie. Poziomy te dawałyby możliwość automatycznego awansowania w zdecentralizowany sposób, w zależności od jakości wykonywanej pracy.
Może to być oparte na ilościowym systemie punktacji, jak również jakościowym, który może być oparty na opiniach klientów.
Decentralizacja byłaby kluczową częścią tego systemu, aby zapewnić bezpieczeństwo.
Aplikacje dostawców powinny być zdecentralizowanym procesem, który mógłby obejmować społeczność w formie otwartego procesu próbkowania, zgodnie z którym społeczność zaakceptuje lub odrzuci aplikację dostawcy.
To samo dotyczy list nowych produktów każdego sprzedawcy. Jeśli na przykład sprzedawca zbierze wiele negatywnych opinii, sprzedaż może zostać wstrzymana, a sprzedawca musi najpierw rozwiązać istniejące skargi i ponownie udowodnić jakość produktu przed społecznością, aby ponownie zostać zaakceptowanym do sprzedaży.
Ta koncepcja oparta na decentralizacji i społeczności mogłaby przejść długą drogę i mogłaby zostać włączona do całej struktury rynku

Mam nadzieję, że to wyjaśnienie nie było zbyt nieuporządkowane, ale myślę, że dość dobrze opisało, w jaki sposób decentralizacja mogłaby przynieść korzyści globalnemu handlowi narkotykami.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Wiele z tego, co napisałeś, jest oczywiste. Zgadzam się prawie ze wszystkim.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
To jest losowe miejsce do wpisywania rzeczy. Wytwarzanie MDMA z Sass jest trudne. I mam tu na myśli zdobycie dobrego Sass. Muszę odstawić narkotyki na jakiś czas i przeszukać tę stronę w poszukiwaniu kogoś, kto sprzedaje dobry Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Rośnie jak chwast we wschodniej części Ameryki Północnej. W każdej chwili mógłbym zebrać garść. Mógłbym obdzierać drzewa ze skóry przez resztę mojego życia i nie dotknąłbym liczby drzew sasafrasowych we wschodniej Ameryce Północnej
 
Top