Legalne firmy wspierające produkcję amfetaminy

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Chcę rozpocząć produkcję amfetaminy, a moim głównym problemem jest logistyka. Aby rozwiązać ten problem, planuję założyć firmę chemiczną. Pozwoli mi to na zakup prekursorów i sprzętu potrzebnego do syntezy amfetaminy. Innym sposobem, w jaki zamierzam wykorzystać tę firmę, jest ukrycie faktycznego procesu produkcji.

Tych z was, którzy już używają legalnej firmy do tego celu, proszę o podzielenie się radami, jak to zrobić poprawnie, a także pomysłami na substancje, które mogę produkować.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jeśli to możliwe, proszę o wiadomość!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Niezależnie od tego, czy chcesz otworzyć laboratorium metamfetaminy, laboratorium koksu, farmę chwastów itp. zasadniczo potrzebujesz podłogi, najlepiej pod ziemią, którą musisz zbudować przez zaufanych murarzy, aby podłoga nie została zarejestrowana.
Musisz także pomyśleć o tym, jak wprowadzać i wyprowadzać pracowników, aby inni pracownicy nie byli podejrzani.
Kolejną rzeczą jest bezpieczeństwo, umieszczenie kamer CCTV i zawsze utrzymywanie ich w trybie offline, używanie zagłuszaczy i zagłuszaczy elektromagnetycznych wewnątrz izolujących od fal, aby nie zakłócać sygnału nawet na zewnątrz.
Kolejnym problemem będzie elektryczność, którą trzeba dostosować do tego, co chce się produkować. Laboratorium metamfetaminy nie ma takiego samego zużycia jak szklarnia chwastów.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Nadal tu jesteś? Chętnie podyskutujemy w DM.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Brzmi jak historia z "Breaking Bad" haha

To z pewnością jest na topie, ale wydaje mi się, że można to osiągnąć łatwiej niż w ten sposób.

@chemden Zapraszam do kontaktu przez DM, ponieważ jest to dla mnie również bardzo interesujący temat.

Ale istnieje wiele sposobów na wykorzystanie dokładnie tego samego sprzętu, który jest używany w produkcji amfetaminy, jak w 100% legalnych firmach, bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń i bez udawania "handlu produktami chemicznymi".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Cześć, na pewno jestem zainteresowany kilkoma pomysłami DM mnie
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Firmy zajmujące się dostawami chemikaliów są ściśle regulowane i obserwowane, a zagrożenie pochodzi nie tylko ze strony LE, ale także ze strony legalnej konkurencji, która uwielbia eliminować nowicjuszy, donosząc na nich.

Firma z pokrewnej dziedziny ma więcej sensu, jak na przykład środki czyszczące, daje to legitymację do praktycznie wszystkiego, co potrzebne, bez żadnych z wyżej wymienionych problemów.

Powodzenia!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Z pewnością nie ma sensu nastawiać się na zbyt wiele zadawanych pytań
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Opublikowano dawno temu, ale pomyślałem, że dorzucę kilka przemyśleń i zobaczę, co myślą inni.

Jestem całkiem pewien, że Chiny wyślą cokolwiek chcesz, jakkolwiek chcesz, a co najważniejsze, z dowolną etykietą, jaką chcesz.

Powiedzmy więc, że zamawiasz wiele prekursorów... poszukaj lokalnej firmy lub dużych firm w pobliżu, a być może jedna z nich jest dużą fabryką mechaniczną.... możesz poprosić ich o oznaczenie produktu jako smaru przemysłowego. Być może dowiesz się, czego faktycznie używa to miejsce lub co jest używane w prawdziwym życiu, i poprosisz ich o oznaczenie substancji chemicznej jako takiej.

To samo można zrobić z innymi odczynnikami. Wodorotlenek sodu jest teraz węglanem sodu, do pieczenia.

Kwas muriatowy/każdy inny kwas to teraz skoncentrowany ocet czyszczący.

Być może prowadzisz jakiś rodzaj działalności importowo-eksportowej, coś, co nie ma określonej kategorii i zamówi wszystko, co jest "opłacalne"

Sprzęt idk, to kolejna kwestia, którą być może trzeba będzie rozwiązać na tym rynku, a może można znaleźć powiązane przedmioty, takie jak sprzęt do przetwarzania mleka lub sprzęt do warzenia piwa i dostosować go.
 
Top