Question Legalne zioła sprawią, że będziesz na haju?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Witam. Szukam legalnych roślin, które sprawią, że będę na haju. Używałem kocimiętki jako herbaty i naprawdę sprawiła, że byłem senny i uspokoiłem się. Znacie jakieś inne psychodeliczne zioła lub mieszanki? Proszę o łatwy dostęp. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za sugestię, ale nie jest to dla mnie łatwo dostępne. Czy możesz polecić coś, co mogę łatwo znaleźć w sklepach zielarskich?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kratom, Kanna i phenibut są legalne w wielu miejscach i mogą powodować haj
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Gałka muszkatołowa - zjedz 1 lub 2 opakowania; odczekaj kilka godzin i zacznie się magia. W 100% legalny smak
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dużo się nad tym zastanawiałem, ale skutki uboczne, takie jak wymioty i bóle brzucha, są dość wysokie, gdy przyjmuje się tylko gałkę muszkatołową. Masz receptę?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Zjedz gałkę muszkatołową z czymś treściwym i popij wodą. Ryzyko wymiotów i bólu brzucha zawsze istnieje, ale wydaje się zanikać. Dość senny lub tripowy stan - łagodny i przyjemny.

P.S. Nie robiłem tego odkąd skończyłem 16 lat i było to tylko raz lub dwa razy.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Połączenie niebieskiego lotosu, herbaty walerianowej i herbaty z passiflory może dać pewne efekty. Kiedyś ją piłem i chociaż nie wywołuje u mnie haju, to bardzo mnie relaksuje, a niektórzy ludzie zgłaszają psychodeliczne efekty tego połączenia niebieskiego lotosu i passiflory, zwłaszcza po zmieszaniu z konopiami indyjskimi.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dzięki. Spróbuję. Ile gramów tych 3 ziół powinienem dodać? Masz jakieś sugestie?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Możesz użyć od 3 do 5 g każdego z nich, aby uzyskać najlepsze efekty. Możesz także spróbować palenia niebieskiego lotosu i passiflory.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
nie wiem, gdzie mieszkasz bracie, ale wyszukaj datura stramonium lub artemisia absynthum. wymagają one specjalnej opieki / terminów, aby były właściwie używane, ale pierwsza z nich zabierze Cię bardzo wysoko o_O ale pamiętaj, aby wrócić ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za sugestię. Mam łatwy dostęp do artemisia absinthium. Czy jest na nią jakaś recepta? Czy mogę ją pić jako herbatę? Co polecacie?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Nie próbuj datura hehe
 
Top