Mam 50 tabletek efedryny, co mogę z nimi zrobić?

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Więc pamiętaj, że nie mam laboratorium, mam kuchnię i to jedyny sposób, w jaki mogę cokolwiek zrobić, co mogę zrobić z 50 tabletkami efedryny jako prostym przepisem domowym, jak super łatwy dla początkującego.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Permangenian potasu przekształci go w katynon, czyli substancję o stopień wyższą od efedryny i o jeden niższą od amfetaminy.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Zależy to również od rodzaju tabletek....
Jeśli nie mają lepkiej powłoki, to:

Opcja №1

Rozdrobnić na pył i przemyć dwukrotnie alkoholem etylowym.

pigułka w proszku +100 ml alkoholu.
Przefiltrować.
Następnie dodać kolejne 100 ml alkoholu i przefiltrować.
Powstały alkohol z rozpuszczoną w nim efedryną HCL odparować do sucha, mieszając w podwójnym bojlerze!
Efedrynę HCL zeskrobać ostrzem i zważyć.

Na 1 gram efedryny dodać 0,3 g czerwonego fosforu. (czyli na 10 g efedryny 3 g fosforu)
umieścić w małej kolbie. 50-100 ml (sprzedawane wszędzie)
wymieszać do uzyskania gładkiej konsystencji.

następny krok:
Dodaj krystaliczny jod do powstałej mieszaniny. Dokładnie taką samą ilość jak efedryny. 1:1
wymieszać i energicznie wstrząsnąć, uderzając o dłoń.
15-30 minut.
Mieszanina powinna uformować się w jedną bryłę.
Teraz zamykamy kolbę korkiem, do którego wkładamy szklaną rurkę (pipetę laboratoryjną), której cienką krawędź najpierw odcinamy. Pipeta będzie działać jak lodówka

Teraz tę masę można lekko ogrzać, na przykład zanurzając ją w misce z gorącą wodą.
Naszym zadaniem jest powolne stopienie bryły.


Kiedy bryła się roztopi, pojawią się oznaki wrzenia naszej reaktywnej masy.
Na powierzchni pojawią się bąbelki.
Z naszej pipety - lodówki zacznie wydzielać się gaz, którego zapachu nie pomylisz teraz z niczym w życiu!)):)
Jest to uwolniony gazowy ( HI )(jodek wodoru). To właśnie on przywraca naszą efedrynę do perwentyny.
Dodajemy kilka kropli wody przez naszą lodówkę (3-5 kropli na gram efedryny, nie więcej).
Masa reaktywna musi być utrzymywana w tym stanie przez 20-30 minut.
Nasz jod zaczyna aktywnie wyróżniać się i odlatywać z masy reaktywnej
Następnie zwiększamy ogrzewanie do 150 i energicznie mieszamy, aż do zakończenia reakcji.

Skąd wiadomo, że reakcja jest zakończona?


Jod zaczął aktywnie wydzielać się z lodówki. (i po około dwóch minutach przestał)
Masa reakcyjna wyraźnie się rozjaśniła.
Teraz nie jest bordowa od zanieczyszczeń jodem
nie jest już jednorodna, a jeśli pozwolisz jej usiąść na minutę, fosfor osiądzie, a pozostała ciecz będzie żółtawo-różowa.

Krok №3
wlać wodę do kolby:
Na 1 gram efedryny 3 ml wody.
Wymieszać i przefiltrować przez filtr do kawy.
I powtarzamy ostatni krok ponownie.......
woda.....mieszanie.....filtracja.
I łączymy przefiltrowaną wodę.

KONIEC


1,5 ml roztworu wystarczy, aby nie zasnąć przez następne 24 godziny.
a nawet mniej dla początkujących.

Po 1,5-2 miesiącach regularnego stosowania zauważalnie schudniesz, na Twojej twarzy zacznie pojawiać się trądzik. Pod oczami pojawi się lekkie zaczerwienienie.
Po pół roku systematycznego stosowania będziesz mógł grać w filmach o zombie bez makijażu:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jeśli wyodrębniłeś swoje pigułki i jesteś moralnie przygotowany do przekształcenia ich w narkotyki do spożycia, nie polecam podejmowania powyższych prób... Jeśli zdecydujesz się na gotowanie RP/I2, po prostu zrób to tak, jak na filmikach.

Efedron (kot) jest opcją, ale nie najłatwiejszą. Meta jest prawdopodobnie najprostszą i najlepszą opcją, moim zdaniem. Pracując z pseudo, jest więcej sposobów na zrobienie tego, ale mogę tylko zasugerować gotowanie RP/I2 lub shake and bake (redukcja brzozy) - z amoniakiem i litem. SnB będzie wymagało trochę pracy domowej i środków ostrożności i nie próbowałbym tego, chyba że jesteś pewien, że rozumiesz, co robić, a czego nie robić, a co najważniejsze... kiedy rzucić wszystko i uciekać lub wziąć gaśnicę itp. Właściwie możesz chcieć zrobić SnB w gaśnicy, tak jak dżentelmen w odcinku Hamiltons Pharma o metodzie. Butelka gatorade lub coś podobnego będzie jednak w sam raz...

Powodzenia,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Moim osobistym zdaniem, redukcja brzozy jest znacznie bardziej niebezpieczna niż metoda opisana powyżej.
A od opisanej przeze mnie metody do metamfetaminy jest tylko 1 krok.
Ekstrakcja kwasowo-zasadowa i izolacja gotowego produktu poprzez zakwaszenie.
I to wszystko.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Zgadzam się, czerwona kuchenka P, z odpowiednią wentylacją, jest teoretycznie nieco bezpieczniejsza. Zastanów się tylko, co byłoby gorsze? Shake and bake z butelką po napoju wyskokowym na podwórku... czy Red P cook, z odpowiednim szkłem w piwnicy, garażu itp. Pomijając pracę, oba są "jednoetapowymi" redukcjami, o ile masz HI lub lit w amoniakowanym węglowodorze. Nie próbuję się kłócić, po prostu staram się pomóc nowej pszczółce zrozumieć... tak jak chciałbym, aby ludzie, którzy wiedzą, poświęcili czas, aby ze mną porozmawiać, zamiast bandy klaunów mówiących o swoim imperium dziwek i sportowych samochodów, ale dygresję....

Nie próbuję powiedzieć, że twoje metody są niebezpieczne. Ta konkretna metoda / wyjaśnienie wydaje się po prostu nieco ekscentryczne i zawiłe dla tego, czym powinien być kucharz red P, prawie przypomina mi push / pull, w którym brakuje połowy słów. Aby zainicjować kogoś nowego, musisz wyjaśnić pewne rzeczy i ostrzec go przed ryzykiem itp. Żeby zrozumieli. Dlatego zasugerowałem filmy - wszystko jest omówione w jasny i profesjonalny sposób. Mówię wszystko, ale mam na myśli przede wszystkim sprzątanie - bezpieczeństwo. Niestety, mój przyjacielu, nie widzę żadnej wzmianki o tiosiarczanie sodu lub podobnym środku do neutralizacji nadmiaru jodu. Opary kwasu HI nie są zbyt przyjazne, ale to o fosgen powinieneś się martwić. A co z przemywaniem produktu końcowego acetonem?

W zasadzie mówisz komuś, że wystarczy przefiltrować roztwór reakcyjny i jest on gotowy do spożycia. To w zasadzie doustny roztwór krokodylu - bez kitu, zamieni cię w zombie z thrillera.
Jeśli nie utopisz się na lądzie za pomocą fosgenu, zamieniając płuca i narządy w HCl, zgnijesz od środka sokiem z meth-krokodilu w ciągu 6 miesięcy do roku...

Tak jak powiedziałem, staram się pomóc nowicjuszom zrozumieć, a nie tylko przekazywać niejasne lub niekompletne instrukcje / przepisy, zwłaszcza bez ostrzeżenia o bezpieczeństwie. Kiedyś jakiś dupek powiedział mi, że kiedy gotujesz metamfetaminę, jesteś wyżej w oparach niż kiedykolwiek byś strzelał. Jako nowicjusz w czymś tak niebezpiecznym, tajemniczym i bezlitosnym jak chemia, poświęć trochę czasu, ucz się, badaj, czytaj i pytaj o wszystko, co możesz, i nie rób nic, jeśli nie jesteś pewien wyników. Jak w tym starym cytacie "jeśli chcesz się o czymś dowiedzieć, nie czytaj jednej książki, przeczytaj 10." Wszystkie potrzebne informacje znajdują się tylko na tej stronie. Należy pamiętać, że można łatwo dodać dwa, normalnie łagodne produkty gospodarstwa domowego razem i zrujnować swoje życie i każdy inny dzień ... i nawet nie będziesz wiedział, co cię uderzyło - na przykład wybielacz i amoniak.
... Tylko dlatego, że ktoś w Internecie powiedział "Hej, tak się robi metę" ... "Tak?... O fajnie, ... Mam te rzeczy w domu......................💀."

Podsumowując, jak często powtarzam ludziom na BB, "nie postępuj zgodnie z instrukcjami bez ich wcześniejszego zrozumienia." - Czytaj, czytaj, czytaj....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Zgadzam się!
Zawsze trzeba się uczyć!
Doświadczenie zdobywa się poprzez wielokrotne powtarzanie tego samego procesu.
Sam fakt, że obejrzysz film, nie da ci zrozumienia procesu!:)
Jeśli ktoś kupi broń, nie da mu to od razu umiejętności i doświadczenia w strzelaniu z niej.
P.S. A ja pisałem o zombie!))
 
Top