Question Czy to prawda, że łatwo jest uzyskać wysokiej jakości LSD, MDMA, DMT, grzyby w Kanadzie?

Diethylamide-25

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hej, chemicy z Kanady, czy wasz produkt ma 99,1% czystości?
Szukałem informacji o LSD w języku czeskim i znalazłem kilka postów na reddicie, w których ludzie z Kanady dzielili się swoimi wspaniałymi doświadczeniami z kupowania takich narkotyków w sklepach internetowych i wspominali, że jest to nielegalne w Kanadzie, ale Kanada nie przejmuje się tym.
Niektórzy z tych użytkowników powiedzieli, że jakość jest naprawdę dobra, co jest dla mnie ważne, ponieważ potrzebuję tego jako terapii.
Zastanawiam się więc, czy to prawda?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
Nie jestem z Kanady, ale powiedziałbym, że można uzyskać czystość 80-90 od dobrego dealera, a ponieważ spoiwa i inne rzeczy są używane do cięcia go trochę, więc tak 99,1% czystości na narkotyki na ulicy lub w dowolnym sklepie internetowym w całym Internecie nie stanie się. możesz je zdobyć na swoją terapię, są w porządku. :)
 

EternalSleep

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jeśli chodzi o zakupy w Clearnet w Kanadzie, dostałem dobrej jakości grzyby. Jednak dużo fałszywego LSD. Właśnie zamówiłem trochę mdma i mam nadzieję, że będzie dobre.
 
Top