Question Czy podczas destylacji wody z parą wodną konieczne jest ciągłe mieszanie?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Czy podczas destylacji wody z parą wodną konieczne jest ciągłe mieszanie? Thx ansver
 
Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Twoje pytanie jest nieco nieprecyzyjne. Ale podczas destylacji zapobiega niebezpiecznym opóźnieniom wrzenia.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Czy to dobrze, jeśli to wymieszam? 100 rpm. angielski jest zły, przepraszam
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
ale nie mam pojęcia 😄 więc mieszanie jest w porządku. Nie byłem pewien, ale dzięki za odpowiedź. Mieszam 😄
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Trudno powiedzieć, nie znając konfiguracji, zależy to od rodzaju mieszadła. Ale myślę, że widać, czy wszystko się porusza.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Używam reaktora z podwójnym płaszczem. ze sprzętem chłodzącym. górny mikser. Jestem dopiero początkujący, robię trzecią syntezę. p2np, nabh4, cucl2 route. Chcę zrobić olej
 
Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nie jestem ekspertem, ale powiedziałbym, że powinieneś kupić mniejszą kolbę obrotową ze względu na straty w tak dużych reaktorach.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
W końcu udało mi się zrobić olej. Za trzecim razem się udało. Jestem kompletnym amatorem. Teraz przygotowuję trasę p2np o wadze 1kg. Zdjęcia wrzucę za kilka godzin. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to bardzo chętnie pomogę w syntezie oleju. Mogę to wytłumaczyć po amatorsku 😀
 
Top