Czy Bitcoin jest przewartościowany?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kiedy widzisz, jak wszystkie te miksery są zamykane, cyberprzestępcy zostają złapani, gdy próbują zamienić swoją kryptowalutę w prawdziwe aktywa... dla mnie to dlatego, że Bitcoin jest publiczny i można go prześledzić.

Dlaczego, do kurwy nędzy, jest nadal powszechnie używany i tak ceniony?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Nie wiem, dlaczego ludzie używają dziwnych kryptomikserów prowadzonych przez przestępców, kiedy można po prostu użyć czegoś takiego jak godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Giełdy mogą zablokować transakcję, jeśli depozyt pochodzi z adresu znajdującego się na czarnej liście, Bitcoin nadal stanowi problem w tym przypadku.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Miałem bardzo dobre doświadczenia z XVG, znacznie szybsze niż XMR, ale rynki nadal trzymają się BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Verge Currency (XVG) ma przejrzystą księgę, która pozwala każdemu zobaczyć wszystkie jej transakcje

Dzięki temu nadal można je śledzić, gdy waluta jest zamieniana na aktywa w świecie rzeczywistym.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Dwie odpowiedzi na twoje pytania
"Czy Bitcoin jest przewartościowany?"

Moim zdaniem NIE JEST niedowartościowany, jeśli w ogóle.

Jego "projekt" zakłada wzrost wartości i nie może być nigdy przewartościowany z powodu wielu czynników
Takich jak
Odwrotne zapalenie.....

A jeśli chodzi o anonimowe pieniądze, przewiduję, że XRP lub Monero zyskają na wartości i faktycznie 🤔 jest świetną inwestycją (jeśli jestem prawdziwym wróżbitą). Twierdzę, że CENA Monero wzrośnie do minimum 10 tys. USD, a Bitcoin osiągnie 180-300 tys. USD, zanim się zorientujesz lub w ciągu 4-5 lat.

Od kilku lat mam rację co do wzlotów i upadków wartości BTC w mojej prognozie

Zobaczysz, byłem górnikiem i przez 3 lata miałem kilkanaście ASIC pracujących dla mnie 24/7 na algo 256SHA. Płaciłem do 6500usd za prąd przez jakieś 2 miesiące, wciąż się opłacało lub do czasu, gdy mój coldwallet "zamarzł", a moje konto Binance zostało zhakowane i zostałem zablokowany za pomocą FIDO2 (Yubikey), więc w zasadzie niezachwiany, chyba że jesteś specjalnie atakowany.

Zaufaj mi plz i WYKORZYSTAJ swoje pieniądze teraz, kiedy możesz, nie rozwodź się nad tym zbytnio, to tylko pieniądze 💰 🤑
Możesz w większości przypadków uczynić to ŁATWYM.


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Perspektywa bitcoina nie została zaprojektowana z myślą o prywatności i anonimowości, było bardziej prawdopodobne, że zostanie on usunięty z banku centralnego i utrzyma własne aktywa i sprawi, że będzie on miał wartość od siebie nawzajem i ma oficjalny zestaw podaży, który jest ograniczony, aby gracz mógł dodać do niego więcej wartości, jednak oficjalna podaż Monero jest ustalona na 18 400 000 XMR. Całkowita późniejsza emisja nie jest ograniczona. Po osiągnięciu całkowitej emisji, 0,3 XMR jest emitowane pod nazwą "tail emission" w sposób ciągły co dwie minuty. Powodem tego systemu jest zapewnienie ludziom zachęty do utrzymania łańcucha bloków oprócz prowizji po zakończeniu rekompensaty za wydobycie.

Bitcoin i Moreno mają różne koncepcje i różną całkowitą podaż z ekosystemu.
Jedna z nich jest bardziej skoncentrowana na prywatności, a druga na przechowywaniu wartości.
Nie sądzę, że bitcoin został przewartościowany, dlaczego Black-rock i inne duże operacje mają taką obsesję na punkcie bitcoina?
Chcą manipulować rynkiem i uzyskać kontrolę nad ekosystemem.
 
Top