Looking for a vendor CHCĘ KUPIĆ

Calikilo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szukam sprzętu laboratoryjnego. czy ktoś może mi to załatwić lub przynajmniej wskazać właściwy kierunek. proszę i dziękuję
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na Amazon. W zależności od tego, co i ile robisz, będzie zależeć od rodzaju potrzebnego sprzętu. Ale ebay i amazon mają wszystko, czego potrzebujesz.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Amazon, eBay, a także Aliexpress.

Aliexpress naprawdę ma wysokiej jakości materiały w bardzo niskich cenach. Ich opakowania są bardzo dobrze wykonane.
Przetestowane i zatwierdzone przeze mnie na przykład podczas destylacji kwasu siarkowego!
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Cóż, mamy tutaj sprzęt laboratoryjny na sprzedaż na stronie internetowej, a także można kupić na innych rynkach, jak powiedział serialz, a także zależy to od tego, na jaką skalę się wybierasz, czy jesteś jak duża skala na małą skalę, czy co, jeśli dopiero zaczynasz, idź na małą skalę, aby się nie wysadzić.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Co sądzisz o rotawapach i reaktorach wsadowych z Alibaba?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Większość potrzebnych rzeczy można jednak znaleźć na Amazon, w zależności od skali i leków do syntezy
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Tak, bez żadnych problemów.

Zawsze powinieneś przeczytać opinie klientów, jeśli nie znasz sklepu, który sprzedaje na Alibaba. (Ocena sklepu)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Przyglądam się firmie Shanghai Yuanhuai Industrial Co., Ltd., jeśli wiesz o nich.

Mają 17 ocen w swoim sklepie z 4,9/5 gwiazdkami.

Dzięki za opinię, mam wrażenie, że wielu amerykańskich sprzedawców to tylko detaliści chińskich maszyn, jeśli chodzi o Rotavaps i reaktory wsadowe, więc może warto przyjrzeć się chińskim firmom, które je sprzedają.
 
Top