Question Zamówiłem 3 g afghan 4 i dostałem czarne lepkie kamienie

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Zamówiony afgan 4g 4 dostał to. Sprzedawca twierdzi, że natura się do niego dostała i zmieniła kolor na czarny z powodu wilgoci lub czegoś podobnego. Każda Heroina #4, którą dostałem, nigdy nie była czarna ani lepka. Czy mogę jakoś zmienić to w prawdziwą opaleniznę afghan 4? A może to przegrana sprawa, a sprzedawca skłamał i wysłał mi BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Gdyby to była prawdziwa smoła, powiedziałbym, że zrobiłbym starą sztuczkę z potrząsaniem i kruszeniem, w której wkładasz ją do butelki na pigułki z niklem i groszem (mówię oba, ponieważ nie pamiętam, który dokładnie), a następnie wkładasz smołę do butelki z nimi i odrobiną proszku do pieczenia (NIE SODY), jak około 1-2 łyżeczki na gram, więc wcale nie dużo, a następnie potrząsasz piekłem przez dobre kilka minut. Następnie włóż go do zamrażarki na około 10 minut, a następnie potrząśnij nim ponownie i powinien rozbić go na małe, prawie sproszkowane kawałki, które można wciągnąć. Nienawidzę smoły, a ponieważ nie używam kroplówki, to właśnie robię, jeśli mogę znaleźć tylko smołę, ale ta rzecz wygląda na twardszą niż smoła, którą zwykle widzę. Zastanawiam się, czy nie można go palić jak opium. O którą z nich prosiłeś w zamówieniu? Gun powder czy Afghan? Dostałem G afgańskiego dla kumpla i miał kilka małych kawałków zmieszanych z opalonym proszkiem, ale nic takiego nie było, a moc też była całkiem dobra. Widziałem ludzi, którzy mieszali czarny, brązowy i trochę białego w mini blenderze i nazywali to ciasteczkami i śmietaną, rzeczy były ogniste, ale działały najlepiej z IV
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Nie wiem, dlaczego znowu z nią zadarłeś. NIE WIEM, DLACZEGO znowu z tobą zadarła. Żaden z was nie jest naprawdę bystry, ale czepianie się dziewczyny specjalnej troski jest dość nikczemne. Żaden z was nie nauczył się za pierwszym razem. Umywam ręce od całej sprawy. 2 groszki w strąku. Gdybyś powiedział mi "pieprzyć twoją martwą siostrę", a potem chciał coś kupić, nasrałbym do torby z kanapkami i wysłał ją do ciebie. Nie, to nie ta wiadomość, to już drugi raz
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Wyobraź sobie, że ludzie tego nie oczekują...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha, nie użyłem tego. To oczywiście H, tylko nie to gówno, które już sprzedałem. Zasadniczo to, co się stało, to przeprosiłem za całą sytuację, zanim zgodziła się sprzedać mi ponownie, więc kupiłem od niej i dostałem to idk i idc lol.
 
Top