Potrzebuję kogoś, kto nauczy mnie, jak gotować mefedron za pomocą zwykłych chemikaliów i w łatwy sposób (bezpieczny sposób)?

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hej, nie wiem nic o chemii, ale chcę się nauczyć i będę szczęśliwy, jeśli ktoś tutaj nauczy mnie najłatwiejszego sposobu gotowania mefedronu?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
Synteza 4mmc z 2-bromo-4-metylopropiofenonu jest dość przyjazna dla początkujących i prosta, i jestem prawie pewien, że można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz na BBmarket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Cóż, nie można używać zwykłych chemikaliów jako odczynników. Istnieją naturalne źródła prekursorów, ale muszą one przejść przez kilka reakcji, zanim staną się bezpośrednimi prekursorami. 4mmc jest łatwą syntezą z 2b4mp, ale nie jest łatwo zacząć od rzeczy, które można łatwo zdobyć.
Prawda jest taka, że nie ma wielu rzeczy, które spełniają twoje kryteria. Chloroform. Metkatynon z pseudoefedryny przez nadmanganian potasu.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dzięki, jak mogę zrobić metkatynon z pseudoefedryny?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Zapoznaj się z tematyką Metcations!
Obejrzyj wideo!!!
Wszystko jest tutaj!!!
Ale oczywiście nie bez pułapek!
Cały ten materiał na forum jest niczym bez osobistej pracy praktycznej! I własnej chęci do nauki i ROZWOJU!
Potrzebna jest wytrwałość i doświadczenie! To jest rozwijane przez liczne powtórzenia tego samego procesu!

Albo przygotuj się na zapłacenie 300-500 dolarów za szkolenie online.
Osobiście nie zrobiłbym tego nawet za większą sumę!
Po prostu dlatego, że podczas gdy ja cię uczę, mógłbym zsyntetyzować ponad kilogram substancji..... A to co najmniej 4000-5000, jeśli sprzedać hurtowo...
A to tylko cena metkacji! Opiaty i opioidy są wielokrotnie droższe...
Pozdrawiam: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Powodem, dla którego zmuszamy ludzi do prowadzenia własnych badań, jest to, że jeśli nie pracowałeś ciężko, aby zdobyć wiedzę, nie doceniasz poziomu niebezpieczeństwa, przed którym stoisz. Jeśli ktoś bierze pieniądze za płatną konsultację, ma obowiązek zapewnić ci bezpieczeństwo osobiste i ponosi odpowiedzialność, jeśli spalisz swój dom. Technicznie rzecz biorąc, nigdy nie wchodziłoby to w grę, ponieważ branie czyichś pieniędzy za lekcję chemii narkotykowej jest zwykle określane jako spisek w celu wytworzenia substancji kontrolowanej. Dwie osoby mogą jednak strzelać do siebie o chemii teoretycznej. Przeczytaj syntezatory, jeśli potrzebujesz więcej, zapytaj, a my damy ci więcej. Jeśli masz pytania, odpowiemy na nie, ale najpierw musisz przynajmniej przeczytać te rzeczy.
 
Top