Jestem nowicjuszem i chcę wiedzieć, jak przetwarzać lek skopolaminę

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Słyszałem, że skopolamina jest bardzo skutecznym lekiem i może dosłownie kontrolować ludzi, ten lek jest trudny do znalezienia, ale mam roślinę i nie jest to nawet rzadka roślina, problem polega na tym, że bardzo niewielu ludzi wie, jakich chemikaliów użyć, jeśli mi pomożesz, dam ci trochę na wypróbowanie tego leku, proszę, pomóż mi!
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ja też nie wiem zbyt wiele na ten temat, dopiero zacząłem o tym czytać.

Ale niektóre z nich tworzą brązowy proszek, który jest już wystarczająco silny, w najczystszej postaci jest to biały proszek, ale muszę przyznać, że nigdy nie widziałem tego fajnego narkotyku w prawdziwym życiu.

Według kilku raportów działa natychmiastowo i jesteś na haju w ciągu sekundy, po 20s-1min jesteś otwarty na wszelkie sugestie.

Nie zapominaj, że centrum rozróżniania "dobrych i złych" nie jest zepsute, więc nie możesz po prostu powiedzieć "Zabij ich wszystkich teraz" lub "Poderżnij mu gardło", musisz użyć pozytywnego sformułowania, np. "Powoli włóż nóż w jego szyję" i powinieneś być bardzo konkretny w swoim sformułowaniu.

Był on głównie używany przez rząd jako zamiennik tortur, używany jako swego rodzaju "eliksir prawdy" podczas przesłuchań, ale "wyszkolony użytkownik" prawdopodobnie mógłby go do pewnego stopnia pokonać.
Obecnie jest używany w większości tajnych i nielegalnych przesłuchań przez rząd, przestępców i oczywiście niektórzy ludzie używają go rekreacyjnie, ale trudno mi uwierzyć, że ktokolwiek mógłby cieszyć się tego rodzaju hajem.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Nie jest to jednak wszystko, na co się zanosi. Dla doświadczonych jest to łagodny heroinowy haj #4.
Jednorazowe doświadczenie podobne do masowego przypadkowego spożycia 4 gramów MDMA przy jednoczesnej odmowie wody do nawodnienia przez cały czas trwania doświadczenia, dla niedoświadczonych.
Wciąż istnieją sprzedawcy oferujący tę substancję na rynkach darknetu.
Jeden z nich nazywa się Pendate.
Ten sam sprzedawca sprzedaje również "na pewno" teksy dotyczące produkcji MDMA, DMT i skopolominy.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Istnieje więcej niż kilka miejsc, które legalnie sprzedają go online. Nie jest to substancja kontrolowana w USA. Nie musi być pozyskiwana z drzewa borrachero. Każda z roślin Datura powinna działać. Takie jak rośliny Brugmansia Angel Trumpet. To jedne z najpiękniejszych roślin, jakie kiedykolwiek będziesz mieć. A gospodynie domowe spacerujące ze swoimi psami/dziećmi komplementują ją przez cały czas.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Możesz przyczynić się do produkcji skopolaminy.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
W rzeczywistości wielu rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej używa go rekreacyjnie i najwyraźniej można po prostu zrobić herbatę z kwiatów lub korzeni i mieć halucynacje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jestem pewien, że można go po prostu namoczyć w wodzie. Macerować, moczyć w gorącej wodzie przez kilka dni i odfiltrować roślinność. Voila, zupa skopolaminowa, doprawiona prawdopodobnie atropiną i hioscyjaminą. Interesującą cechą roślin z rodzaju Datura jest obecność tropanu. Inne fajne rzeczy z jednym z nich to kokaina. Również wiele fenylotropanów, które są stymulantami ośrodkowego układu nerwowego. Są też inne interesujące tropany. Oczywiście, można usunąć z niego wszystko i zrobić z niego coś fajnego. Tropan to pierścień heksanowy i pentanowy połączone razem i złożone w łódź lub może krzesło. Może się obracać w przód i w tył. Kto wie 🤷😂 Jest 5:33 rano w niedzielę. Obudziłem się o 6:50 w piątek
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
dziękujemy
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Dziękujemy
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Nowicjusz i skopolamina w tym samym zdaniu zwykle prowadzą do śmierci nowicjusza, więc mam nadzieję, że masz tylko materiał roślinny, który jest bardzo trudny do zdobycia, więc możesz mieć szansę na naukę chemii i uniknięcie odurzenia, ale musisz mieć naprawdę szczęście.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Niedawno znajomy kupił mi trąbkę anielską (brugmansia suaveolens), chciałbym wiedzieć, jak wyodrębnić skopolaminę do eksperymentów, ale jak dotąd otrzymaliśmy tylko halucynogenną herbatę.

Ktoś może pomóc?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Witam, tak:

Ekstrakcja skopolaminy z Brugmansia suaveolens

Wysuszoną sproszkowaną część nadziemną B. suaveolens (5,0 kg) ekstrahowano ultradźwiękowo w metanolu (3 razy, każde 10 l w ciągu 60 minut w temperaturze 50°C). Po usunięciu metanolu w próżni uzyskano ciemny stały ekstrakt metanolowy (300 g). Ekstrakt ten zawieszono następnie w 2 l wody destylowanej i kolejno rozdzielono dichlorometanem i octanem etylu (po 3 l), uzyskując odpowiedni ekstrakt dichlorometanu (30 g), octan etylu (12 g) i warstwę wodną. Ekstrakt octanu etylu został z grubsza rozdzielony na kolumnie chromatograficznej z żelem krzemionkowym, eluując gradientowym układem rozpuszczalników dichlorometan/metanol (0-100% objętości metanolu) w celu uzyskania sześciu frakcji (E1-E6). Frakcję E2 poddano wielokrotnej chromatografii na kolumnie z żelem krzemionkowym, eluując izokratycznym układem rozpuszczalników octan etylu/metanol/woda (20/1/0,05, v/v/v) w celu uzyskania czterech frakcji E2A-E2D. Frakcja E2A została załadowana na kolumnę chromatograficzną z odwróconą fazą C18 i eluowana metanolem/wodą (2/1, v/v) w celu uzyskania skopolaminy (62 mg). Czystość wyizolowanej skopolaminy określono metodą HPLC-DAD i stwierdzono, że wynosi 98,3%.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. https://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Mój komentarz:
Myślę, że można uniknąć dodatkowej ekstrakcji przez DCM i EA do osobistego użytku rekreacyjnego. Należy wziąć pod uwagę, że będzie to ekstrakt skopolaminy z innymi alkaloidami.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan zawiera substancję czynną butylobromek hioscyny. To nie to samo, co bromowodorek hioscyny, który jest innym lekiem stosowanym w celu zapobiegania chorobie lokomocyjnej. Buscopan występuje w postaci tabletek i jest dostępny na receptę.

Z Google^, wypal Buscopan i zobacz, co się stanie! To jest na własne ryzyko, rzeczy są silne i śmiertelne, Datura musi być jednym z najgorszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Słyszałem o leku, który był w użyciu pod nazwą scobutyl, jest to bromek n-butylu skopolamonium, czwartorzędowa sól amoniowa stosowana jako środek przeciwwymiotny. Ale powodzenia z uzyskaniem go od tego!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
To nie jest ekstrakcja na tabletkach, palisz zmiażdżoną pigułkę! Spróbuj i przekonaj się sam.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Historie o skopolaminie są przesadzone. Jasne, każdy może być bardziej podatny i kontrolowany w amnezyjnym zamieszaniu, ale nie jest to takie pewne.

Jeśli chcesz to zrobić tylko dla konsumpcji, nie trać czasu. Możesz to po prostu kupić. Jest to powszechny lek przeciw nudnościom w wielu krajach, z kilkoma innymi zastosowaniami.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura to inna bestia zawierająca więcej niż skopolaminę, a palenie skopolaminy to też nie żart. Podczas palenia ta grupa butylobromku zostaje odcięta, a uderzenie wędzonej skopolaminy jest na wyższym poziomie, nie dla osób o słabym sercu. Spróbuj i zobacz, jak bardzo jesteś wrażliwy, lub lepszym sposobem na zobaczenie jego efektów jest posiadanie przyjaciela, który bierze go "z własnej woli" i zobaczenie jego wpływu na niego. potem powiedz mi, że nie pozostawia cię to w stanie wrażliwości. Mój kolega przytulał drzewo, mówiąc mi, że to jego żona, dałby mi wszystko, co miał w kieszeniach, gdybym zapytał.

Widziałem tylko ludzi, którzy zostali przez to zepsuci, a moje osobiste doświadczenia zarówno z Daturą, jak i paleniem tych tabletek, to nie zadzieraj z narkotykami, dzieciaki!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Skopolamina? Przecież to burundanga! Powoduje sugestywność, zapominanie i delirium. W dużych dawkach może zabić. Antidotum jest bromowodorek arekoliny!
Osoby spożywające bromowodorek arekoliny lub orzechy betelu są mniej narażone na działanie burundangi. Ponadto, bromowodorek arekoliny ma właściwości poznawcze
właściwości poznawcze i nootropowe, a bromowodorek arekoliny zapewnia haj. Po prostu kup Arecoline Hydrobromide lub Kratom, jeśli chcesz się naćpać. Dobrze ubrany czarnoskóry facet raz użył na mnie burundangi i mówił o potrzebie pomocy, a rzeczy stawały się coraz bardziej zakurzone, rzucał więcej kurzu, oszukiwał i brał pieniądze. On jest do dupy! Głupi palant! O tym, że wziął pieniądze, dowiedziałem się dopiero, gdy miałem zapłacić za siłownię. Mogę dostać Arecoline Hydrobromide, jeśli dostanę pieniądze. W pewnym momencie mogłem mieć coś na ręce. Próbowali zrobić to samo z moim bratem i próbowali sprzedać mu fałszywe złoto, rzucając pyłem i innymi rzeczami. Nie miał przy sobie żadnych pieniędzy, więc nic nie dostali. Moja ostatnia była dziewczyna zrujnowała chemię organiczną i matematykę i straciła zainteresowanie, gdy dowiedziała się, że biorę Modafinil na ADHD, który sprawia, że jestem bystry i skupiony, i że chcę zostać chemikiem farmaceutycznym lub chemikiem badawczym. Potrzebuję teraz szybkości (amfetamina, etyloamfetamina). Dzięki Modafinilowi i Armodafinilowi dobrze radzę sobie z przedmiotami ścisłymi i nie tylko. Kratom sprawia, że piję mniej etanolu (alkoholu). Straciłem koncentrację na naukach ścisłych i matematyce, a moje życie stało się bez nich niespełnione. Potrzebuję matematyki i nauk ścisłych, żadna dziewczyna nie powinna rujnować matematyki ani nauk ścisłych, bo są do bani! Może pewnego dnia znów będę mogła zajmować się naukami ścisłymi.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mamy teraz proszek skopolaminowy.
 
Top