Jak zrobić coca-colę

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1

Wprowadzenie

Crack jest mieszaniną wolnej zasady i soli kokainy. Kokaina jest uzyskiwana z liści koki poprzez ekstrakcję. Sama kokaina jest sprzedawana jako sól chlorowodorkowa. Kokaina może zawierać pewne zanieczyszczenia, takie jak lewamizol, kofeina itp. Powinieneś to sprawdzić (skorzystaj z tej porady), jeśli chcesz czystej kokainy. W przypadku zanieczyszczonego chlorowodorku kokainy w proszku, można go oczyścić metodą, która została opisana tutaj. Polecam również przeczytać mój temat o produktach pirolizy cracku, które palacz cracku otrzymuje podczas palenia. Aby zrobić z niego crack, wykonujemy następujące procedury.
index.php

Wymagane materiały .

Proszek kokainowy, łyżeczka, miarka, patelnia, soda oczyszczona.
Pyh4YwaDWZ

Procedura

1. Wsyp około 28 g chlorowodorku kokainy do miarki.
ZXasTDidEw
2. Dodaj suchą sodę oczyszczoną (wodorowęglan sodu) do pH = 8 (zwykle około 300 mg na 1 g chlorowodorku kokainy).
3sOKRvoxHw
3. Wlej około 3/4 szklanki wody. Zalecana jest gorąca woda destylowana (70-80°С). Około 10 ml wody na 1 g proszku. Jeśli proszek nie rozpuszcza się dobrze (zdarza się to w przypadku obecności zanieczyszczeń), należy dodać 1 ml wody do całkowitego rozpuszczenia.
ORF6dPBnaG
4. Wlej mieszaninę na patelnię.
M0cH3EfWAg
5. Mieszanina zacznie bulgotać. Weź nóż i spłaszcz bąbelki.
OzrTsl0S1n
6. Kontynuuj spłaszczanie masy podczas gotowania.
XmnWT8uX6V
RthTxe4rJU
7. Kontynuuj gotowanie, aż stanie się jednolicie biały.
MZuKbt82CT
P4LMPUhqJl
8. Umieść kokainę w postaci stałej na papierowym filtrze do ekspresu do kawy lub serwetce, aby ją odsączyć.
RId6BJP1gH
9. Umieść pęknięte kamienie w zamrażarce na 15-20 minut.
DwGnzFiQHk
10. Gratulacje, udało ci się wyprodukować crack kokainowy.
WmF5gpe8Et
Istnieje instrukcja wideo gotowania cracku na małą skalę w łyżeczce do herbaty.
 
Last edited:

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
Czy kokaina musi być w 100% czysta lub pateada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Co to znaczy? Lepiej używać czystej kokainy.
 

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
To nie jest czysta kokaina.

-28g chlorowodorku kokainy
-300mg wodorowęglanu sodu * 1g chlorowodorku kokainy = 8,4g wodorowęglanu sodu

Ile gramów cracku można wyprodukować z tego syntetyku? Co jeśli chcę produkować na dużą skalę?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To jest chemia, a nie matematyka w przedszkolu, tu nie dodaje się po prostu rzeczy. Jest to reakcja neutralizacji między kwasem Lewisa a zasadą. Kwas uwalnia H+ i Cl-, NaHC2 reaguje z nim wytwarzając CO2 i NaCl. W idealnych warunkach produkt traci 10% swojej masy, ponieważ każda cząsteczka traci HCl. Masa molowa;
C.hcl=336g
C. Zasada=306g
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Zapytałeś mnie: Czy kokaina musi być w 100% czysta czy pateada?
Odpowiedziałem: Lepiej używać czystej kokainy do gotowania.

Co nie jest czyste? Wiem, że crack nie jest czysty. Co chcesz powiedzieć?
Twoja matematyka nie jest dobra "brachu"
300 mg + 1g = 1,3g
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Słyszałem, że 1 "kamień" cracku kosztuje około 10-15 dolarów. Ile gramów cracku uważa się za "kamień".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kamień o wadze 10 USD może ważyć 0,1 g. Kamień za 20 dolarów może ważyć 0,2 g. Na rogu stoi facet, mogę podejść do niego i powiedzieć: "Hej, daj mi 7 dolarów" i za 7 dolarów wziąć największe uderzenie, jakie mogę zdjąć z jego fajki.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
moja opinia; w tej cenie to trochę rock ;)
ale w moim kraju nie ma sprzedawcy skał, wszyscy używają amoniaku do oparcia go w domu
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
A także, powiedzmy, że używam kokainy na poziomie społecznym, która ma około 80% czystości, czy nie będzie ona w stanie całkowicie zadziałać, czy też nadal będzie w stanie sprawić, że jeden z moich klientów będzie na haju?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zazwyczaj kokaina "gotuje się" ("fizzle/react") do około 70%. W zależności od tego, z czym jest cięta. Jeśli jest cięta z czymś alkalicznym, potrzebujesz więcej niż 30% sody oczyszczonej. Przy pierwszym gotowaniu nowego worka, po wyciągnięciu kamienia z rm (wody) wrzuć dużą szczyptę sody oczyszczonej i spal ją. 30% sody oczyszczonej to dobry stosunek dla 75% HCl kokainy. Wyższa klasa kokainy wytworzy dodatkowy mały kamyk podczas drugiego gotowania.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli czystość kokainy wynosi 70%, 1 g chlorowodorku = 1 g cracku przy użyciu tej metody.

Jeśli kokaina jest bardziej czysta, otrzymasz więcej. HCl waży o 10% więcej niż kokaina bazowa, dodatkowa waga cracku to soda oczyszczona.

Protip: jeśli zaczniesz od zimnej wody, po wymieszaniu RM możesz ją zdekantować lub przefiltrować. Kokaina HCl jest swobodnie rozpuszczalna, więc wszystko, co się nie rozpuściło, jest domieszką. Pozbycie się zanieczyszczeń sprawi, że kokaina zareaguje szybciej i zużyje mniej ciepła.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Dosłowne wskazówki Life Pro!

Będę teraz robił sobie cracka.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Hm

Przeczytałem 1g koksu i 0,25g natronu w gorącej wodzie i przefiltrować
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton Pytanie, czy moglibyście stworzyć sekcję związaną z używkami. Na przykład kokaina, metamfetamina, fenylopropanoloamina, amfetamina i tym podobne mogłyby znaleźć się w jednej sekcji.

Zamiast być w "innych", jak to się dzieje z niektórymi tematami dotyczącymi kokainy.

Dziękuję
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Cześć. Zespół BB Forum zdecydował się stworzyć aktualny zestaw sekcji, gdy strona się rozwinęła. Twoja prośba zakłada, że powinniśmy przebudować strukturę forum. Nie zrobimy tego, przykro nam.
 

darkweb420

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jul 15, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Dobry samouczek 😀
 
Top