Question Jak zrobić papier kannabinoidowy?

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Proszę o bardzo proste wyjaśnienie metody nanoszenia noidów na papier w celu wysłania go do zakładu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Witaj. Rozpuścić w alkoholu i namoczyć tam papier.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Rozumiem to, ale czy nie ma sposobu na sformułowanie, ile chemikaliów pomieści arkusz itp.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Formuła używana do topienia kannabinoidów. Mam znajomych, którzy używali alkoholu evrclear 150 proof do topienia proszku noidowego.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Może 5 g noidu i kilka łyżek likieru podgrzanych do stopienia. Następnie zanurzyć w tym papier i pozostawić do wyschnięcia. Zbyt duża ilość spowoduje, że będzie śmierdzieć. Będziesz musiał zapłacić, aby uzyskać wyniki.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
jak powiedzieli wcześniej faceci, po prostu namocz papier w słoiku lub misce, a otrzymasz natychmiastowe wyniki, dzięki z góry @Tony!
 

albeereal

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ale jeśli noidy mają żółty kolor, będzie to widoczne na papierze. Jak sprawić, by noid był biały, aby nie zmienił koloru białej strony na żółty?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
5 gramów wydaje się dużo jak na 1 papier? Czytałem niepotwierdzone doniesienia o ludziach używających 250 mg na arkusz (przy użyciu najnowszych silniejszych chemikaliów)
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Tak, masz rację. Wróciłem i zapytałem mojego kumpla, który to zrobił. Śmiał się z tego, co napisałem. Powiedział, że od 150 do 400 mg. Mówi, że wszystko, z czym można uciec. Uważa, że 250 mg to norma. Przepraszam
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Wolałbym, aby używał pistoletu natryskowego, aby niektóre obszary pozostały pozbawione noidu. Ponieważ jeśli noid jest bardzo silny i aktywny, zanurzenie całego papieru może prowadzić do odurzenia lub KO.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Wszystko sprowadza się do tego, jak aktywny jest Noid, którego używasz. W przypadku niektórych nowych formuł, 5 g może być nawet za dużo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobry pomysł. W tym celu można również przygotować roztwór noidu o niskim stężeniu. Na przykład, namocz N mg/ml roztworu w X g papieru, możesz policzyć ile noidu zawiera 1 g papieru. Xg / N mg/ml.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@GPatton masz całkowitą rację bracie, obliczanie w odniesieniu do mas i mas molowych będzie najbezpieczniejszą i najbardziej praktyczną drogą, ale wątpię, czy będzie miał cierpliwość, aby pójść tą drogą, ale dla bezpieczniejszej podróży zarekomenduję twoje rozwiązanie.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Czy chcesz zważyć papier na sucho, a następnie zważyć papier mokry, aby obliczyć różnicę masy przed wykonaniem obliczeń matematycznych? A może istnieje inna metoda, której nie widzę 😅.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nie, można zważyć suchy papier przed i po dodaniu tego roztworu. Różnica masy to ilość noidu. Ponadto, jeśli namoczysz roztwór o stężeniu N mg/ml (na przykład 1 ml) na 1 g papieru, otrzymasz 1 g papieru z N mg noidu. Czy rozumiesz mój pomysł?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Dzięki za wyjaśnienie, teraz rozumiem, to naprawdę świetny sposób na zmierzenie tego, dzięki!
 
Top