Question Jak odróżnić amfetaminę pociętą kofeiną od czystej amfetaminy?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Sam odpowiem na to pytanie lol. Mój sposób różnienia się jest numerem jeden: BICIE SERCA... Po spożyciu czystej kofeiny serce bije tak mocno, że jest to wyjątkowo nieprzyjemne uczucie. Numer dwa: ZAPACH: czysta amfetamina ma typowy aminowy zapach (i smak), którego po prostu nie da się pomylić, podczas gdy cięta amfetamina ma dziwny rybi oleisty zapach lub w ogóle nie ma zapachu. Numer trzy: EFEKTY PSYCHOLOGICZNE: po zażyciu czystej amfetaminy czujesz się bardziej energiczny, produktywny i masz lekką euforię, podczas gdy po zażyciu ciętej amfetaminy czujesz się niespokojny, nastrojowy i roztrzęsiony, co nie jest zbyt przyjemne.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale mam jeszcze jedną rzecz do dodania, odstawienie jest bardziej brutalne. Ponieważ kofeina nie pozwala ci zasnąć po ustąpieniu efektów amfetaminy, więc czujesz się jak dupa następnego dnia, ponieważ nie spałeś, oprócz efektów amfetaminy na mózg. Smażony mózg + brak snu = najgorsza kombinacja.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Zapomniałem, że to prawda!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Jestem tutaj, aby dodać wszystko, o czym zapomniałeś :D Bądź bezpieczny bracie!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Czytałem, że połączenie jej z kofeiną zwiększa aktywność i sprawia, że jesteś bardziej towarzyski. Kiedy próbowałem, czasami czułem się w ten sposób, ale głównie aktywność amfetaminy spadała i czułem się zmęczony (stosunek amfetaminy do kofeiny robi dużą różnicę).

Czysty siarczan amfetaminy jest bezwonny, podczas gdy baza amfetaminy (olej) ma zapach aminy (rybi zapach).
 
Top