Question Ile kosztuje kilogram Alpha-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Interesują mnie ceny Alpha-PVP w Twoim regionie

Pytania
Ile kosztuje kilogram alfa-pvp?
Ile kosztuje gram na ulicy?

Wiem, że jest to łatwy lek do wyprodukowania, ale czy jest to opłacalne na dłuższą metę, jeśli porównać
zysk innych narkotyków w kosztach produkcji i sprzedaży.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Produkt ten nie jest powszechnie znany, ale jest kompletnym analogiem MDPV, który był sprzedawany w Europie za 3500-5000 euro za 1 kg.
Substancja ta zawsze znajdzie swojego nabywcę.
Główne zalety to bardzo silna stymulacja z kokainową euforią na wejściu, małe dawki, możliwość palenia, prosta synteza z legalnych odczynników.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Myślę, że w USA z łatwością można uzyskać 5 tys. dolarów. Przy dawce 25 mg chciałbym 50 USD/g. na początek. Nie znam ani jednej osoby, która próbowała tego w USA, gdzie jestem. Z radością zapłaciłbym 50 USD / g. Mógłbym zapłacić 100 USD
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Naprawdę lubię palić crack. IDGAF, co ktoś pomyśli, nadal robię wszystko, co muszę, nie muszę kraść ani kłamać. Jest drogi. Robię go sam i ostatecznie kosztuje około 8-10 dolarów za uderzenie (65-80 mg rzeczywistej bazy kokainowej) Imponująca moc a-pvp jest tym, co wzbudziło moje zainteresowanie. Nie wyglądało to na zbyt trudne do wykonania, ale jestem pewien, że umarłbym szybko, gdybym miał 500g.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Witam, szukałem informacji o tym leku i chcę go wypróbować. Nigdy nic nie słyszałem o tym narkotyku, który ma być bardzo podobny do kokainy? Możesz palić i wszystko, nie sądzę, żeby to było jak kokaina. Gdyby to było jak kokaina, myślę, że byłbym sławny.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
W szczytowym momencie moich "przygód" z A-PVP, dostawałem 3 kilogramy wysyłane do środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych za 5600,00 dolarów, a kiedy sprzedałem swój ostatni gram, zainkasowałem za niego 200 dolarów. Teraz jest najbardziej popieprzona część: Siedziałem na pierwszych 100 gramach, które kiedykolwiek zamówiłem przez prawie 2 miesiące i nie zarobiłem ani grosza! Nikt, kogo znałem, nie chciał nawet spróbować ani pomóc mi w przeniesieniu jakiegokolwiek produktu w okolicy, w której mieszkam. Wszyscy byli tym przerażeni i przekonani przez media, że skończy się to zjedzeniem czyjejś twarzy. Kiedy poznałem kilka osób, które mieszkały w sąsiednim stanie i były regularnymi użytkownikami, mój telefon nie przestawał dzwonić. Trwało to przez około półtora roku, zawsze najwyższej jakości i ani razu nie obciąłem ani nie skróciłem nikomu wagi. W rezultacie nikt nigdy nie próbował mnie okraść i zawsze płacił z góry. Po wprowadzeniu zakazu przez WHO cena poszybowała w górę, a moje zapasy szybko się skończyły. Nigdy nie sądziłem, że nie będę w stanie zdobyć więcej, ale od tamtej pory ani razu mi się to nie udało. Pierwszą lekcją, jakiej się nauczyłem, jest to, że musisz zlokalizować obszar z rynkiem na swój produkt, aby być opłacalnym. Następną było to, aby zawsze dotrzymywać obietnic. W przypadku dostawcy jest to podwójne, a nawet potrójne. Nigdy nie bądź lekceważący i nie szukaj lepszej oferty, jeśli masz już dobrą ofertę. Wreszcie, nigdy nie ufaj kobietom.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Istnieje dwóch polskich dostawców z APVP dobrej jakości i cenie hg kg. Wygląda na to, że wiele chińskich firm (dominują oszuści) sprzedaje najtańsze karane apvp aphp mdpv 4mmc mdma itp. Im więcej kosztuje apxp - tym większa szansa, że go dostaniesz. Musisz zapytać firmę o więcej. Zacznij od wyszukania CAS 4MMC Hcl na guidechem. Wciąż próbuję to naprawić...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Powodem, dla którego ten narkotyk nie jest popularny, jest to, że meta jest silniejsza, zrobiłem oba i naprawdę nie podobał mi się efekt apvp, całe to piętno za szaloną stymulację, kiedy próbowałem (palenie) nic się nie wydarzyło, a na pytanie w moim regionie (Bułgaria) nie ma rynku na żadne katynony, ludzie nie lubią tutaj nowych chemikaliów i bardziej lubią te ze starej szkoły.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Tak, tak naprawdę nie poddałem go testowi, ale apvp był wielkim hitem tutaj, gdzie uwielbiają pv mc, ale byłem rozczarowany, ponieważ apvp wydawał się słabszy niż apihp (oba czyste), które tu wprowadziłem. APVP powinien być jednak trwalszy i bardziej skuteczny w przypadku masowego użycia.
Ice nie próbowałem, ale jest droższy i na pewno zasługuje na swoją ciężką reputację jako breakbad. MDPV, król kąpieli, może z nim rywalizować, więc przywróćmy MDPV do budżetu. Na razie jednak wybieram "miękkie" APVP / APHP
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Nie próbowałem apihp, ale test apvp jest dla mnie wystarczający, aby skończyć z pv, a mdpv nadal może być królem rc, ale jestem pewien, że meta rekreacyjna jest lepsza tylko IV może być kilka klejnotów w pv, ale czy kop jest lepszy niż meta lub koka, bardzo wątpię, ktoś, kto żyje, może nam powiedzieć, ponieważ nie IV.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Nie używam IV, ale APVP jest świetnym IV. APVP jest tańszy i łatwiejszy w produkcji i mam nadzieję, że uda mi się go sprowadzić z Chin, aby ludzie znów oszaleli. APHP są silniejsze, krótsze, mają opóźniony efekt, idealne bliźniaki z dwóch jaj. Ice jest bez wątpienia najsilniejszy, podobnie jak problemy z nim związane. Jeśli chiński plan wypali, sprzedawca handlowy może załatwić mi Ice itp. z Ameryki Południowej. Wszystko jest produkowane w Wietnamie itp. poza Chinami przez byłych klientów firmy przed wielkim zakazem w Chinach. Zainwestowałem swoje życie w osiągnięcie jak najlepszego sukcesu, ale wciąż jestem tylko biednym moutherem.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (właściwy krystaliczny) był narkotykiem badającym crack bardziej niż jakikolwiek inny bodziec. Profil kardiotoksyczny leku po prostu nie czyni go bezpiecznym...
 
Top