Question Jak znaleźć nowych dostawców? Z jakimi dostawcami lubisz współpracować?

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Cześć, ostatnio trudno mi znaleźć nowych klientów, chcę tylko wiedzieć, z jakimi dostawcami chcesz współpracować?
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Odkąd zacząłem z nim pracować, wszystko jest w porządku. Nie ma żadnych problemów, a jeśli są problemy, to są one rozwiązywane. najlepszy kucharz z Europy
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Kiedy szukam nowych dostawców, pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę, jest komunikacja. Czy dostawca jest przyjazny, komunikatywny i odpowiada na pytania?
Po escrow, ceny, potencjalna częstotliwość zamówień, pojemność zamówień i czas wysyłki.

Ponadto wszystko musi się zgadzać, tak aby było przyjemne dla wszystkich zaangażowanych stron
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ponieważ chemikalia rc z Chin nie są teraz wyjątkowe i bardziej niebezpieczne dla zdrowia KU BU crystal jest podobny do BK EBDP inna nazwa Euthylone 2nmc 2mmc 4cdc 4cic 3cdc 4cdc jest gówno to samo. wiele laboratoriów w Europie, które mają Top rc 4fa 4mmc 3mmc 3cmc 4cmc bk mdma 6apb 5mapb 5meo mipt 4aco dmt i więcej top jak w 2010r.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Jest to trochę wybredne, ale jeśli dostawca ma magazyn w tym samym regionie co ja, to naprawdę odgrywa to rolę, ponieważ zamówienia są znacznie mniej zajęte.
 
Top