Cześć wszystkim, jestem tu nowy

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jak już mówiłem, jestem tu nowy. Nie tylko nowy tutaj. Jestem również nowy po stronie produkcji. Ale dużo czytam i według ciebie kupowanie surowców w Chinach jest bardzo wygodne? Nawiasem mówiąc, można powiedzieć, skąd pochodzę, patrząc na moje imię. Chcę zapytać, czy jesteś kompletnym nowicjuszem. Od czego zacząć? Studiować najpierw chemię organiczną?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Witaj, Ni hao ma peng yu?🙏
Możesz zacząć tam, gdzie czujesz się zainteresowany i komfortowo. Jeśli chcesz po prostu coś zrobić, możesz znaleźć przepis i postępować zgodnie z nim bez konieczności uczenia się zbyt wiele. Takie podejście jest najszybsze i najłatwiejsze, ale także najbardziej ryzykowne i niebezpieczne - możesz skończyć robiąc truciznę, materiał wybuchowy lub po prostu naprawdę zły produkt i zranić kogoś lub siebie, a także przyciągnąć niechcianą uwagę, jeśli nie rozumiesz, co robisz. Nikt tego nie chce.

Z całego serca polecam studiowanie całej chemii organicznej, którą możesz wypełnić swój mózg. Jeśli po prostu masz cel, taki jak "robienie ecstasy", to wiele z tego nie będzie konieczne i uznasz to za nieistotne. Jeśli jednak planujesz uczynić z tego hobby długoterminową inwestycję, cała wiedza okaże się przydatna i korzystna, ponieważ w końcu będziesz mógł ją zastosować.

Przez jakiś czas uczyłem się chemii organicznej z książki, a następnie zacząłem oglądać filmy, ćwiczyć i eksperymentować z chemikaliami znacznie później. Najtrudniejsze było znalezienie społeczności takiej jak ta. Uważaj się za szczęściarza - trafiłeś tutaj! :) Zalecałbym studiowanie wraz z ćwiczeniem prostych eksperymentów i procedur - pomoże to wzmocnić to, czego się nauczyłeś, budując podstawy. Wymyśliłbym prostszy cel i zacząłbym do niego dążyć, na przykład pierwszą syntezą ludzi jest zwykle metamfetamina, amfetamina lub mefedron. Jeśli jest to coś, co chcesz robić, zacznij zastanawiać się, czego potrzebujesz do sprzętu, szkła, chemikaliów itp. Zapoznaj się najpierw z zasadami bezpieczeństwa, jak korzystać ze sprzętu, technikami związanymi z procedurą. Zastanów się, jak zdobyć wszystko, czego potrzebujesz, nie pakując się w kłopoty i nie zwracając na siebie uwagi. Czy możesz dostać którykolwiek z tych sprzętów lub chemikaliów w sklepie - ("OTC" - "bez recepty")? Czy są one czyste? Czy można je oczyścić? W jaki sposób? Zacznij od małych ćwiczeń, eksperymentów, zdobądź trochę doświadczenia i pewności siebie, zanim wydasz mnóstwo pieniędzy i zaczniesz ryzykować. Może się okazać, że się do tego nie nadajesz, miejmy nadzieję, że nie będzie to zbyt kosztowne.

Rozwiń jedną rzecz, a następnie popraw ją, gdy zrozumiesz "tajniki". Następnie przejdź do kolejnego eksperymentu. Przekonasz się, że wiele rzeczy, których się nauczyłeś, zostanie przeniesionych, a następnie nauczysz się wszelkiego rodzaju nowych rzeczy w następnym eksperymencie. Inny sprzęt i techniki, inne substancje chemiczne. I tak w kółko. To od ciebie zależy, czy jest to tylko środek do celu, czy też trwające całe życie dążenie do doskonalenia swojego rzemiosła. Im więcej włożysz, tym więcej osiągniesz.

Jestem bardzo początkujący w porównaniu do wielu użytkowników w tej społeczności. W jakiś sposób wciąż jestem w stanie udzielić przydatnych porad lub informacji innym użytkownikom. Wszyscy mamy różne umiejętności i wiedzę, a wiele z tych doświadczeń życiowych przenosi się na zastosowanie chemii, wszyscy mamy coś do zaoferowania, nawet po prostu zgłaszając nasze eksperymenty, obserwacje i wyniki, niezależnie od tego, czy zakończyły się sukcesem, czy porażką, wciąż jest to okazja do nauki. Obecnie pracuję nad projektem z przyjacielem, aby pomóc początkującym i pomóc osobom z pewnym doświadczeniem w nauce i doskonaleniu. Niektóre z tych treści mogą okazać się przydatne. Wszystko, co musisz wiedzieć, zostało już opublikowane w tej społeczności, musisz tylko przeczytać, aby je posortować i znaleźć. Będę szczęśliwy mogąc komunikować się z wami i uczyć się od siebie nawzajem. Najlepsze życzenia z USA. Trzymaj się.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Dziękuję przyjacielu. Dziękuję za poważną odpowiedź. Zacząłem studiować chemię organiczną. Może mógłbyś polecić mi jakieś książki. Oczywiście mój angielski nie jest dobry. Potrzebuję pomocy od Tłumacza Google. Na koniec jeszcze raz dziękuję. Mój amerykański przyjaciel
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Co chcesz wyprodukować i dlaczego chcesz to zrobić?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamina. Aby każdy mógł cieszyć się pysznym "jedzeniem". Oczywiście za pieniądze
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Byłbym bardzo ostrożny pracując w twoim kraju, chyba że masz pozwolenie od rządu. Z tego co rozumiem, jeśli zostaniesz złapany z 2 kg, dostaniesz pluton egzekucyjny, chyba że zostaniesz informatorem.
Powodzenia w roku smoka
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Przyjaciele, ja też jestem Chińczykiem, jestem w Azji Południowo-Wschodniej, lol
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
103
Reaction score
42
Points
28
Deals
12
Cześć, przewodniczący Mao.
Istnieje wiele różnych sposobów na zarabianie pieniędzy. Możesz zbudować firmę zajmującą się ukrytym dostarczaniem związków ledwo legalnych w UE i USA, ale całkowicie legalnych w Chinach.
 
Top